דיל: אוזניות ה-AirPods Pro בפחות מ-800 ש”ח

AirPods Pro (תמונה: Apple) AirPods Pro (תמונה: Apple)

הדיל הסתיים.

אוזניות ה-AirPods Pro נטולות החוטים של אפל נחשפו לראשונה באוקטובר של השנה הקודמת, כשהן מביאות עימן עיצוב חדש וקומפקטי עם סינון רעשים אקטיבי ומעל 24 שעות עבודה יחד עם קופסת הטעינה החדשה שלהן, הנטענת באופן אלחוטי.

באותה עת האוזניות הושקו בישראל במחיר של כ-1,300 שקלים, אך כעת, בחלוף קרוב לשנה ממועד ההכרזה המקורי תוכלו למצוא אותן במחיר נמוך באופן משמעותי, אשר עומד על 798 ש”ח בלבד, עם אחריות היבואן הרשמי, מחיר הנמוך עוד יותר מהירידה האחרונה שהוצגה ב-9 באוגוסט, אז עמד מחירן במבצע על 859 ש”ח.

למידע נוסף ולרכישת האוזניות באתר KSP – לחצו כאן

כמה פרטים על ה-AirPods Pro

ה-AirPods Pro מגיעות עם מתאמי סיליקון בשלושה גדלים ובעיצוב חדש וקומפקטי יותר, המתבטא בקיצור הפס הלבן שבולט החוצה מהאוזן. הן שוקלות מעט יותר מקודמותיהן, כשכל אחת מהן מגיעה במשקל 5.4 גרם (לעומת 4 גרם של האיירפודס 2). צד נוסף לשיפור הנוחות משיגה אפל על ידי שילוב חריצי אוורור שיעזרו באיזון הלחץ הנוצר באוזניים בזמן השימוש באוזניות.

סינון הרעשים האקטיבי באיירפודס פרו מתאפשר על ידי שילוב של שני מיקרופונים מובנים המאפשרים לקלוט את רעשי הסביבה, כשבעזרת אמצעים תוכנתיים רעשים אלו יבוטלו. מיקרופון אחד פונה החוצה מהאוזניות ותפקידו לקלוט את רעשי הסביבה ולבטל אותם, בעוד המיקרופון השני פונה כלפי פנים ותפקידו לתפוס רעשים נוספים שאולי הצליחו לחדור פנימה. פרט לסינון הרעשים האקטיבי, תומכות האיירפודס פרו גם במצב האזנה לסביבה (Transperancy Mode), זה יאפשר למשתמשים להאזין למוסיקה ובו בזמן לשמוע את הסובבים אותם.

AirPods Pro (תמונה: Apple)
AirPods Pro (תמונה: Apple)

האיירפודס פרו תומכות בבלוטות’ 5.0, מציעות עמידות בפני זיעה ומים תחת תקן IPX4 וחיי סוללה של עד 4.5 שעות שימוש רצופות כשמצבי סינון הרעשים או האזנה לרעשי הסביבה פעילים ועד 5 שעות כשאלו אינם פעילים. יחד עם קופסת הטעינה ניתן לקבל יותר מ-24 שעות שימוש ו-18 שעות שיחה באמצעות האוזניות, כאשר הקופסה בה מאוחסנות האוזניות ניתנת לטעינה אלחוטית עם מטען בתקן Qi או עם חיבור Lightning ל-USB-C, וטעינה בת 5 דקות לאוזניות בתוך קופסת הטעינה תאפשר כשעה של שימוש בהן.

למידע נוסף ולרכישת האוזניות באתר KSP – לחצו כאן


*חלק מהקישורים המופיעים בפוסט קשורים בתכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים