-פרסומת-

אפליקציית אנדרואיד: Vlingo – לשלוט במכשיר הנייד באמצעות דיבור בלבד

רבים במערכת גאדג’טי לא התרשמו מ-iPhone 4S שהציגה אפל לפני מספר ימים, אך מי שפיצתה על כך היתה לא אחרת מאשר מערכת ההפעלה החדשה 5 iOS המושקת היום באופן רשמי. אחד השדרוגים המצופים ביותר שהגיעו עם מערכת ההפעלה היא פונקציית Siri המאפשרת שליטה קולית כמעט מלאה על מכשיר ה-iPhone 4S. אם לדוגמא נרצה לדעת מה מזג האוויר היום במקום בו אנו נמצאים, נוכל פשוט לשאול את השאלה (באנגלית כמובן) ו-Siri תדע לענות ולהציג מידע אינפורמטיבי נוסף.

אך האם מדובר פה במוצר מהפכני שלא היה קודם לכן בשוק, ואכן אפל הביאה את הבשורה גם בתחום הזה? ובכן, לא כך הדבר. שירותי זיהוי קול קיימים זה זמן רב, אך האם הם באמת איכותיים כמו השירות שמציעה אפל? במטרה לענות על השאלה הזאת, וגם להמליץ לכם על אפליקציה מעולה, אסקר את אפליקציית Vlingo שזמינה למגוון פלטפורמות מוכרות – אנדרואיד, בלאקברי, נוקיה, מכשירי Windows וגם למכשירי iPhone). לפני שנתחיל, חשוב לציין כי בדיקת האפליקציה נעשתה על שני מכשירי אנדרואיד – Motorola Milestone ו-Samsung Galaxy S II, על מנת לבדוק אם חווית השימוש נשמרת גם במכשירים המצוידים בחומרה חלשה יותר.

AndroidAndroid Marketחינם
מערכת הפעלהחנותמחירציוןהורדה

לאחר התקנת האפליקציה יופיע מדריך קצר ויעיל שמסביר כיצד לתפעל אותה, מומלץ לעבור עליו למרות שהאפליקציה די קלה לתפעול. לאחר שעברנו את המדריך אנו ניצבים מול העמוד הראשי של האפליקציה ואנו יכולים לראות שני אייקונים בפינות העליונות של המסך – בפינה הימנית מוצג לוגו של הגה שיעביר אותנו לשירות Vlingo InCar ובפינה השמאלית נוכל לראות לוגו של רמקול עם סימן איקס על ידו שיעביר אותנו למצב SaferReader. לשתי האפשרויות הללו נתייחס בשלב מאוחר יותר של הסקירה. כעת נעבור לחלק התחתון של המסך, בו נמצא כפתור גדול שכתוב עליו “Speak it” שכבר על פי שמו ניתן להבין שזהו הכפתור שבעזרתו מפעילים את האפליקציה. יפה, אז אנחנו כבר יודעים איפה צריך ללחוץ כדי לדבר, אבל השאלה הגדולה היא אילו פקודות ניתן לומר והאפליקציה תדע לבצע? ובכן, בשביל זה ישנו החלק המרכזי של האפליקציה שנותן דוגמאות שונות למשפטים שהאפליקציה תדע לזהות. נתחיל מכמה פקודות בסיסיות ולאחר מכן נפרט על כמה נוספות.

פעולהפירוטSpeak it
שליחת SMSאמרו למי אתם מעוניינים לשלוח את ההודעה ואת תוכן ההודעה ותוך שניות יופיע ממשק שליחת הודעת טקסט עם הנמען ועם ההודעה שהכתבתםsend sms
send sms *הודעה* *נמען*
פתיחת אפליקציותפתיחה מהירה של אפליקציות מבלי לחפש אותן בתפריטים ותיקיותopen *שם האפליקציה*
חיפוש בגוגלחיפוש ערך במנוע חיפוש לבחירתכם, במקרה זה – גוגל. ניתן לחפש כל ערך, משוואה, או המרה שמנוע החיפוש של גוגל יודע לבצעgoogle *ערך לחיפוש*
search *ערך לחיפוש*
מקומות ושירותיםמציאת מסעדות הנמצאות בקרבת מקום, כולל מספר הטלפון, דירוגים ותגובות רלוונטיות למסעדה. כנ”ל לגבי בתי מלון, תחנות דלק ושירותים נוספיםfind restaurant
find hotel
 עדכונים חברתייםלעדכן את הסטטוס בשניות או אפילו לתייג את עצמכם במקום כלשהוupdate facebook *סטטוס*
check in *איפה אתם*

כמובן שישנן עוד אפשרויות רבות אחרות ושלל פקודות קוליות שהאפליקציה יודעת לבצע, אם מדובר בפשוטות ביותר כגון חיוג לאיש קשר ועד לשאילת שאלות (לדוגמת מי מייסד גוגל, או מה הוא הבניין הגבוה ביותר בעולם) שגם איתן תדע Vlingo להתמודד.

YouTube Preview Image

כעת נעבור לשני השירותים הנוספים שמציעה Vlingo:

Safereader: חוסך קריאה של הודעות ומיילים. מה זאת אומרת? כל עוד SafeReader מופעל, כל הודעה שתתקבל תיקרא באופן אוטומטי. השירות ירוץ תמיד ברקע ונוכל גם לסגור אותו באמצעות האייקון המופיע בשורת ההתראות.

InCar: כשמו כן הוא – מצב נהיגה, כשאנחנו צריכים וחייבים לתת את מלוא תשומת הלב לכביש. במסך החדש שנפתח נוכל לראות ריבועים גדולים עם כיתוב של כל אחד והפונקציה שהוא מבצע. לדוגמא: חבר הודעה, חייג, נווט והפעל את ה-SafeReader, כמובן שיופיע גם כפתור הדיבור הגדול שיאפשר לבצע כל פעולה אחרת. אם נזיז את המסך הראשי לשמאל, נגיע להגדרות בהירות, הפעלת הבלוטות’, כניסה להגדרות ועוד. כאשר נזי את המסך הראשי לימין, נוכל לגשת להודעות האחרונות שקיבלנו.

YouTube Preview Image

נוחות וחווית השימוש

העניין העיקרי בכל מה שקשור לטכנולוגיית זיהוי קול היא היכולת של האפליקציה להבין באופן מלא את מה שנאמר על ידי הדובר מבלי שיצטרך לדבר בצורה לא טבעית. Vlingo יודעת לעשות זאת בצורה טובה למדי, אך לא מושלמת. אם נדבר באופן רגיל ושוטף, קרוב לוודאי שהאפליקציה תדע להבין אותנו ובפעולות פשוטות כמו Send, Find ו-Search היא תתפקד במאת האחוזים, אך כאשר מדובר על משפטים ארוכים ומורכבים היא תתקשה במקצת אך עדיין תציג דיוק ברמה גבוהה. אל נשכח שלכל אחד מאיתנו יש גם מבטא והגייה שונה, לכן הדרך הטובה ביותר לדעת אם האפליקציה מתאימה לנו היא פשוט לנסות אותה.

פרמטר חשוב נוסף הוא מהירות עיבוד הקול שמשפיע רבות על ההפעלה השוטפת. גם כאן Vlingo עושה את העבודה בצורה נפלאה, במכשיר SGS2, כל התהליך – מרגע הדיבור ועד לרגע ביצוע הפעולה, לוקח שניות בודדות. במכשירים בעלי חומרה חלשה יותר ניכר כי כל לתהליך לוקח קצת מעט יותר זמן להתבצע וזה אכן פוגע בחווית השימוש, אך זה עדיין מתבצע בצורה נעימה.

במטרה להקל על השימוש, Vlingo מגיעה עם מספר ווידג’טים שונים שיסייעו להפעלה מהירה ונוחה יותר. בנוסף לכך, ניתן להגדיר כי לחיצה ארוכה על כפתור זכוכית המגדלת של מכשירי האנדרואיד (שלא קיים ב-SGS2) תשגר את חלון הדיבור באופן ישיר.

לשימור ולשיפור

חסרון בולט בא לידי ביטוי במכשירים בעלי ממשק עברי, בהן מרבית האפליקציות הבסיסיות עברו “עברות” והאפליקציה לא תדע לזהות אותם. לכן, אם ברצונכם להנות משלל התכונות של האפליקציה, מומלץ להעביר את ממשק המערכת לאחת מהשפות הנתמכות באפליקציה.

נקודה לזכותה של האפליקציה היא ריבוי השפות מעבר לאנגלית: גרמנית, ספרדית, צרפתית, איטלקית, סינית, קוריאנית ויפנית. כמו כן בתפריט ההגדרות נוכל למצוא שלל הגדרות שיסייעו להתאים את האפליקציה לצרכים שלנו.

לסיכום

אין ספק שמדובר באפליקציה מלוטשת היטב המבצעת את תפקידה נאמנה ואכן מאפשרת הפעלה קולית של המכשיר בצורה קלה ופשוטה. למרות זאת, היא לא חפה מטעויות ומציגה לעיתים אי דיוקים. כמו כן, האפליקציה לא רלוונטית במלואה עבור דוברי העברית, אך אפשר למצוא לה שימושים רבים שיתאימו גם לנו אם נבחר פשוט להגיד את הפקודות באנגלית, אך היתרון שהיא תומכת במגוון רחב מאוד של פלטפורמות (ומגיעה אפילו בגרסת ג’אווה). אם פרויקט ה-Siri אכן משך את תשומת לבכם ואין ברשותכם מכשיר מבוסס iOS 5, אין ספק שאתם חייבים את האפליקציה הזאת.

חדש! מעתה ניתן לקבל עדכונים על כתבות בנושאים שמעניינים אתכם דרך פייסבוק מסנג'ר. נסו בעצמכם:
קריאה נוספת
עוד על הכותב
author-image
אורי אליאבייב, עורך מדורי סטארטאפים ואפליקציות
uri@gadgety.co.il
בוגר יחידה מודיעינית ובעל ניסיון ב-QA (הבאגים נמשכים אליו). חייב לנסות כל אפליקציה חדשה שיוצאת ומת על סטארטאפים ישראלים. לקינוח - חובב ביליארד מושבע.
סלולרי: Samsung Galaxy S3 | מחשב: Windows 8
תגובות לכתבה
 • השירות החדש של אפל זמין עכשיו להורדה

  i Clown עכשיו באייטיונס

 • תודה על הכתבה, תוכנות מעניינות מאוד, למרות שלא הבנתי לא הבנתי איך המאמר עונה על השאלה שהוא מעלה:

  “..האם הם באמת איכותיים כמו השירות שמציעה אפל? במטרה לענות על השאלה הזאת…”?

 • גאדגטי, האמת, איכזבתם!
  מתי תבינו שsiri זו לא מערכת שליטה קולית?
  מאתר טכנולוגי שמתיימר להיות רציני ציפיתי ליותר
  לא צריך לתת פקודות מדוייקות כמו ״שלח אס.אמ.אס ליהונתן״ כדי שזה יעבוד, או לחפש מסעדות בקרבת מקום בעזרת גוגל מאפס
  אולי כדאי שתבדקו מה ההבדל בין מערכת המורכבת מאינטיליגנציה מלאכותית לבין מערכת שליטה קולית (שדרך אגב הייתה קיימת בנוקיה לפני אנדרואיד)

  • ועוד משהו
   Siri לא תחייב אותך לומר בדיוק מה שהמערכת רוצה. היא תבין מה אתב רוצה לעשות

  • מאור

   צודק ב 100%..קודם כל שיקבל אייפון עם סירי ביד ואז יעיז להשוות בכלל

  • רועי
   • אחד…

    חחח חזק!

    • עומר אדם

     וואי איזה חרטות מגעילות עפות פה
     בסירטון השחות של אפל נו מה כבר ראינו תעובדות בשטח
     גאלקסי 2 קרע את איפאד2 וגם תאייפון במעבד בהכול
     עלק האייפאד יותר טוב מאייפון ואייפון החדש יותר טוב מגלאקסי שניצח תאייפאד אז איך הוא יכול להיות יותר טוב
     חוץ מזה זה כבר היה באנדרואיד והאנדרואיד בן כמה שנים
     בגלל זה באייפון יכול להיות יותר מדוייק
     תשוו משהו חדש יענו השליטה של גוגל היא ישנה ובאפל התוכנה חדשה הם ראו במה גוגל נפלו ותיקנו

   • גיורא

    חחחחחחחחחחחחחחחח יפה אהבתי את הקטע בסוף עם ה ILOVE YOU

 • אנדרואיד

  אפליקציה מדהימה !!
  תוסיף שנבדקה ועובדת מצויין גם על LG Optimus One .
  (אפליקציה ששווה הורדה ,בדקתי והתרשמתי 🙂 )

 • שון

  אתם סתם מפרסמים כתבות וידיעות פופליסטיות במטרה ליצור פה דיון פורה ורועש!!!
  אורי כדאי לך ללכת לראות סרטונים אודות סירי ולהתנסות בסירי בעצמך לפני שאתה מציג פה אפליקציות למינהן…
  אכזבה מהאתר כמו תמיד!

  • אסתי וטריקו

   תגיד אתה בסדר? סך הכל הציגו פה אפשרות נוספת לעשות מה ש-SIRI מתמחה בו.. לא אמרו מי מנצחת או מי משאירה אבק למי.

   מה קפצתם כולכם?

 • גנרל אייזנהאוור

  “פונקציית Siri המאפשרת שליטה קולית כמעט מלאה על כל מכשיר בעל מערכת ההפעלה החדשה מבית אפל”

  siri תעבוד רק על אייפון 4S !

 • yaniv

  טעות בכתבה – האפלקציה הנ”ל לא זמינה למשתמשי windows phone

 • גנרל אייזנהאוור

  ומאיפה אתם קובעים אם זה יותר/פחות טוב מ-siri כשעדיין לא התנסיתם אפילו שנייה אחת ?

 • נדב

  siri זו לא סתם מערכת שליטה קולית זו מערכת שמבינה אותך ומאפשרת לך לשלוט באייפון בלי לגעת בו (למעט לחיצה ארוכה על כפתור הבית) אך זו לא עוד אפלקיציה זה פטנט שאפל קנו בשווי של מאות דולרים

  • הוא

   מאות דולרים אה? זה מסביר הכל האמת..

 • ליאור

  הסירי הינה חומרה יעודית , לכן כנראה גם הרבה יותר מדויקת מאפליקציה על חומרה כללית.בנוסף זיהויי מקול לטקסט מכיל אפשרויות של משפטים הרבה יותר מסובכים.

 • ג’ורג’

  מערכת גאג’דטי זה לא יותר מאוסף ילדים “טיפשים” חסרי ניסיון בחיים. זאת בניגוד לצוות האתר iphones שנותן תמיכה אמיתית ולא מעתיק כתבות מחו”ל כמו האתר הנ”ל.
  במקום לכתוב כתבות מגמתיות,תסקרו את היציאה של ios5 ותתחילו ליצור חומר איכותי משלכם. יאמר לזכותו של שלומי שהוא הכתב היחיד שנורמלי פה ,יותר ממייסד האתר.

  • ביל גייטס

   ג’ורג’ תפסיק לכתוב תגובות כל פעם בשם אחר

   אתר גאדגטי זה אתר לאוהבי טכנולוגיה ולא אתר של הכת של אפל שסוגדים לטכנולוגיה עוד לפני שניסו אותה ( Siri )

   אורי תודה אחלה כתבה וגאדגטי תמשיכו לעשות אחלה של עבודה

   חג שמח

  • יוסי אור

   עיצבנתני!
   כלך לך לאתר הדלוח והסובייקטיבי בצורה מזוויעה אייפונס.
   ותשאיר אותנו בלעדיך.
   בייי.

 • תרגעו הם בסך הכל כתבו כתבה שלדעתי היא כתבה מצוינת ומקיפה. רק שני דברים על ההבדל בין סירי לאפליקצה הנ״ל: סירי זה לא אפליקציה, זה תוכנה מובנת בios, וההבדל השני הוא שסירי מבינה למה אתה מתכוון, כלומר אתה לא צריך להגיד דברים בניסוח מסוים כמו שלפי מה שהבנתי מהכתבה, באפליקציה המדוברת כן צריך. בכל מקרה כל הכבוד ליוצרי האפליקציה, ולכל קהילת המגיבים חמי המזג, תרגעו הם לא חייבים לכם כלום והם גם לא עשו לכם כלום, להפך הם תורמים לכם ולא מבקשים כלום בתמורה אז קצת להרגיע. תודה על העדכון וחג שמח. 

 • חחחחחחח

  חחחחחחחחחחחחחחחחחח כל הפאנבויז קפצו

  • חחח

   צודק כל הפאנבויז של אפל קפצו למרות שהוא לא אמר כלום…
   הבנאדם כולה סיקר אפליקציה לשליטה קולית וכל הפאנבויז קפצו “מי אמר שזה יותר טוב??” מסכנים לא מוכנים להודות בתבוסה של אפל…

   • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

    זה באמת לא יותר טוב,אך זה מתחרה ראוי.

    תודה על הפרסום!

    מעניין אותי למה האתר עוד לא פירסם שIOS 5 השתחררה לפני שעתיים-שלוש בזמן שכל שאר האתרים כן!

 • דס

  פאק לא נסחפתם בכלל עם התגובות ? למה לעזאזל חובבי אפל מגנים על המוצר שלהם כאילו זה היה מינימום אבא שלהם ?! זה פאקינג טלפון תרגיעו …

 • זנזוריה

  תיקון קטן ומשמעותי. כתבתם בכתבה שהאם אפל שוב הבאיה לנו משהו חדש שלא ראינו קודם. ופה בעצם מתחיל הדיון הסרקסטי בין חובבי אנדרואיד לבין חובבי אפל. (אני אגב בצד של אנדרואיד).
  אז אפל לא באמת הביאה אי פעם משהו חדש שלא ראינו קודם. זאת אף פעם לא הייתה דרכה של אפל. אבל היא כן גרמה לנו להרגיש שהיא הביאה לנו חדש שלא ראינו אי פעם.
  מה שאפל עושים וזו גם דרכו של ג’ובס ז”ל זה לקחת דברים שקיימים בשוק מספר שנים בגרסאות בטא שונות, בחווית משתמש שונה ולבצע מחקר מקיף עמוק ובררני של תכונה מסויימת. ואז לבצע הנגשה המבוססת על איזה שהוא מודל חוויתי קוגניטיבי (כן לא רק ביבי יודע להגיד קוגניטיבי). ואפל לא משחררת את המוצר עד שהיא סיימה את הליך ההנגשה ופתרה ברף מאוד גבוה את החווית המשתמש. בתוך התהליך אפל מוותרת לרוב על חלק ניכר מהמגוון ומגדירה אותו כלא רלוונטי או לא שימושי ומרכזת את המוצר כך שאת הדברים שהם כן רלוונטיים המוצר יעשה ללא לאות.

  ככלל התוצאה של זה היא חוויה באיכות שלא היכרנו שנותנת תחושה שמעולם לא ראינו מוצר כזה קודם לכן. ואצל אלו שכן ראו מוצר כזה לרוב יגידו “אהה, כבר ראינו כזה והיו שם יותר אפשרויות”.

  עליי לציין שאפל עם השנים עשו זאת ביותר מקצועיות ממוצר למוצר. כנראה צוותי הפיתוח בחברה כבר מבינים היטב את הראציונאל ומתורגלים בו מאוד, כי המוצרים של אפל מלפני 15 שנים פיספסו במעט את המודל ובהמשכו המוצר קצת נכשל.

  אנחנו באמת לא ממש יודעים מה זה סירי אבל אני משוכנע שהוא מונגש באופן הרבה יותר עמוק ומוטמע באופן הרבה יותר מדוייק בתוך המערכת. וגם אני בטוח שיהיו בו פחות פונקציות ואפשרויות. מורגש שג’ובס כתוב על כל המוצר הזה. אף פעם לא אהבתי את ג’ובס אבל הוא יחסר לי מאוד כמוביל הגישה הזו

  • are u4 real?

   ברשותך, אני אצטט
   “אז אפל לא באמת הביאה אי פעם משהו חדש שלא ראינו קודם. זאת אף פעם לא הייתה דרכה של אפל. אבל היא כן גרמה לנו להרגיש שהיא הביאה לנו חדש שלא ראינו אי פעם.”

   טוב, אז קודם תרשה לי לגחח קלות חה חה חה

   אז בוא נראה איזה דברים אפל “לא” הביאה לעולם
   מחשב אישי עם ממשק משתמש גרפי (אולי ההמצאה הכי “לא” חשובה שלהם עד היום, שבלעדיה עדיין היינו משתמשים בדוס)
   טלפון נייד עם מסך מגע מולטיטאצ’
   נגן שירים מבוסס כונן קשיח
   מחשב all in one
   קטגוריה חדשה של מחשבים דקים במיוחד
   tablet device (ועכשיו יקפצו כל המלעיזים וגידיו, היי כבר היו טאבלטים בעבר, ואני מדגיש ואומר – אתם צודקים, אבל אלו היו tablet computers, והם היו אמורים לשמש כמחשבים, לא האייפד שאומר לשמש כמכשיר נייד לבידור, משחקים, אינטרנט וכו’)
   עכבר
   עכבר מגע
   מערכת לניהול משימות בעלת ai

   מספיק?

   עכשיו בוא נחשוב מה אתה הבאת לעולם ושיפרת…

   • באמת בא נבדוק אחד לאחד…
    1. מחשב אישי ראשון – לא ! אלטייר…
    2. ממשק מששתמש גרפי – לא! XEROX (וגם יוניקס).
    3. טלפון עם מסך מגע – היו מערכות של אייפק שבהם שולב טלפון.
    4. נגן שירים – נו באמת…
    5. מחשב ALL IN ONE – מי צריך כזה?
    6. עכבר – ראה 2…

    בקיצור אתה לא בדיוק חזק בעובדות…

    • זנזוריה

     תודה.
     אגב מה שכתבתי לא היה כדי להשמיץ את אפל, ההיפך הוא הנכון. אני באמת מעריך את עבודתם המקצועית ולומד על המוצרים שלהם, אבל כן צריך לדייק בעובדות. וכשאפל הוציא את “ההמצאה שלהם” כל פעם תמיד היה בה מידה מסויימת של שלמות. השלמות הזו נבעה מחקר עמוק של מוצרים דומים וחקר של עמוק התנהגות המשתמשים, ואז נסיון לפתור את זה בגישה אחרת. אפל היא החברה שכשהיא מוציאה מכלול של פתרונות שנלקחו ממקומות אחרים היא עושה את זה כבר על הגרסא הראשונה באיכות שהיא גבוהה לפחות בדור אחד אחרי מה שהשוק מציע.

     ולמרות התשבוחות האלו, כן צריך לדייק בעובדות, וצריך להעניק קרדיט על מה שמגיע ולא על מה שלא מגיע…

     • יוסי אור

      בהחלט!
      כל מי שנגע אי פעם במשהו מתוצרת אפל חש את השלמות הזו.
      למרות הכל.

 • ירדן

  אני לא מבין מה הרעש הזה של התוכנות זיהוי קוליות האלה..
  זה היה קיים בנוקיה מלפני 10 שנים ולפני שנה בערך גוגל הוציאה את google voice שהוא כביכול שדרוג מאוד של זה.. אני משתמש בזה המון וזה ממש נוח.. מה חדשני במה שאפל הוציאה? או זה שזה בכלל מאחר בטירוף..

 • לכל קוראים האתר שלום,
  אני רק רוצה לציין שמטרת הסקירה היא להראות שיש גם אלטרנטיבה אחרת חוץ מזאת של אפל. השאלה מה יותר טוב נשארה בכוונה פתוחה כדי שאתם, הקוראים הנאמנים שלנו, תוכלו לבחור בעצמכם, מה גם שהסירי עדין לא שוחררה נכון לזמן כתיבת הסקירה. לגבי ההגדרה המדויקת של מה זה סירי ולאיזה קטגוריה זה נכנס אשאיר לכל קורא להחליט, אבל אין ספק שיש הבדל ניכר מאוד בין שני “השירותים” (ולינגו והסירי) ולכן יש מקום להשוות בניהן. לגבי הנקודה שהועלתה על תבניות הדיבור היא לא מדויקת כל כך כי המידע הוצג בצורת טבלה רק לשם הסדר וההבנה של יכולות התוכנה. אל תשכחו שגם אין מגוון רחוב של אפשרויות של ניסוח לפשוט להתקשר לבן אדם או סתם לפתוח אפליקציות, לכן מה שנראה לכם כתבניות זאת פשוט הדרך שבכל מקרה הייתם אומרים את הפקודה..

  מטרת הכתבה לא הייתי ליצור סקירה מגמתית ופופוליסטית, אלא באמת ובתמים לנסות, רגע לפני שהסירי יוצאת, לבדוק אם ישנן אלטרטיבות אחרות בשוק. כל מוצר חדש שיוצא לשוק באופן תמידי משווה בצורה כזאת או אחרת לאיפון, אז אם כך הגיוני שמערכת ההפעלה על שלל אפשרותיה תעמדלמבחן. האם הסירי טובה יותר? את זה רק אתם תוכלו לקבוע עבור עצמכם, התפקיד שלי הוא פשוט להציג לכם דברים שלא הכרתם קודם לכן ולעשות את זה בצורה הטובה ביותר. שיהיה חג שמח ותודה לכל מי שפרגן על הסקירה…

  • יוסי אור

   ברגע שהסירי תתמוך בעברית אני יתלהב.
   הסקירה מצויינת!
   ואגב, אתה לא השוואת בינהם כלל. יהיה מעניין אם תיקח את שניהם ראש בראש.

 • למי שבא לצחוק קצת
 • ולינגו לאייפון לא עובדת כמו שמתואר- למשל- אי אפשר לפתוח אפליקציות.
  לעומתה אפליקציה שנותנת מענה ליותר פקודות היא voice actions, שבשילוב עם activator אפשר לחקות איתה בצורה חלקית (מאוד) את סירי.

  וחבר׳ה… קחו נשימה איזה תגובות קיצוניות…

 • איליה

  המערכת קיימת המון זמן באנדרואיד, והמערכת של SIRI זה העתק שלה:

  הנה הדגמה: http://www.youtube.com/watch?v=gGbYVvU0Z5s

 • יוסף
 • עמית

  שמורידים את האפליקציה מהמרקט היא מבקשת לדעת את המיקום GPS שלך בכל רגע נתון גם שהאפליקציה סגורה.
  -DELETE-

 • קובי

  לא עובד לי.
  הזיהוי של המילים שערוריתי, האפליקציה לא מכירה את שמות אנשי הקשר (כולם באנגלית).

 • אורי

  מה אתם קופצים עליהם ככה חבורת סתומים לא טוב לכם כאן אז קחו את העכבר ועופו בסך הכל הם רצו לכתוב כתבות חינמיות מה הבעיה שלכם פשוט דוחים

גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות