מדפסת ניידת, אוזניות אלחוטיות, מנורה חכמה ורצועת כושר מוזלת של שיאומי מגיעים לישראל

שלט שיאומי צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג’טי

קבוצת המילטון, היבואנית הרשמית של מוצרי שיאומי בישראל, הכריזה על הרחבת ההיצע בישראל עם 4 מוצרים חדשים שיהיו זמינים בארץ – מדפסת ה-Mi Portable Photo Printer הניידת והקומפקטית של החברה, אוזניות ה-Mi TWS Earbuds Basic S, רצועת הכושר Mi Smart Band 4C ומנורת ה-LED החכמה Mi Smart LED Bulb Warm White.

ארבעת המוצרים החדשים של שיאומי מצטרפים להשקה נוספת שהתקיימה בחודש הקודם, במסגרתה קיבלנו את אוזניות ה-Mi True Wireless Lite האלחוטיות, מכונת הגילוח הנטענת Mi Electric Shaver S500 ועכבר המחשב Mi Dual Mode Wireless Mouse Silent Edition. בקצב הנוכחי של ההשקות ניתן לצפות כי נראה מוצרי שיאומי נוספים מגיעים לארץ בהמשך.

המוצר המעניין ביותר ברשימה החדשה הוא ה-Mi Portable Photo Printer, מדפסת אלחוטית נטענת וניידת המשתמשת בטכנולוגיית ה-ZINK המשלבת את הדיו בתוך דפי 76×50 מ”מ מיוחדים ללא צורך במחסנית דיו נפרדת. המדפסת תוכל לבצע הדפסה ברזולוציה של 400X313 פיקסלים דרך אפליקציית ה-Mi Home, שתוכל להפוך את התמונות המודפסות לחכמות עם הפעלה של אודיו או וידאו בסריקה שלהן באפליקציה עצמה.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

מדפסת Mi Portable Photo Printer (מקור שיאומי

חובבי האודיו יוכלו ליהנות מאוזניות ה-TWS החדשות והזולות של החברה, ה-Mi TWS Earbuds Basic S המגיעות עם חיבור Bluetooth 5.0 ומציעות עד 4 שעות שימוש בטעינה אחת או 12 שעות יחד עם מארז הטעינה שלהן, כאשר ניתן להשתמש בכל אוזניה בצורה עצמאית.

אוזניות Mi True Wireless Earbuds Basic S (מקור יחצ)

משתמשים המעוניינים להפוך את הבית שלהם לחכם יותר יוכלו להשתמש בנורת הלד החכמה Mi Smart LED Bulb Warm White, המפיקה אור צהוב (2700K) בעוצמה של 8W עם הברגת E27 סטנדרטית וחיבור WiFi מובנה, המאפשר שימוש פשוט עם שליטה על עוצמת התאורה וההדלקה של הנורה דרך אפליקציית ה-Mi Home של החברה או הפעלה קולית דרך העוזרות הקוליות Alexa של אמזון או Google Assistant של גוגל.

מנורת  Mi Smart LED Bulb Warm White (מקור יחצ)

לבסוף, המוצר החדש האחרון שיהפוך להיות זמין בארץ הוא רצועת ה-Mi Smart Band 4C, מיתוג מחדש של שיאומי לרצועת ה-Redmi Smart Band ממותג הרדמי של החברה. רצועה המגיעה עם גוף מלבני, מסך 1.08 אינץ’ צבעוני, מעקב אחרי 5 סוגי פעילות כושר וזמן סוללה של עד 14 יום, כאשר היא משתמשת בחיבור USB מוסתר ברצועה עצמה לטעינה שלה ללא צורך בכבל טעינה יעודי.

רצועת Mi Smart Band 4C (מקור יחצ)

מוצרי שיאומי החדשים יהיו זמינים למכירה בארץ החל מהיום (ב’, 10.08) באתרים ואצל המשווקים המורשים ברחבי הארץ:

  • מדפסת ה-Xiaomi Mi Portable Photo Printer תהיה זמינה במחיר של 319 ש”ח.
  • אוזניות ה-Xiaomi Mi TWS Earbuds Basic S יהיו זמינות במחיר של 149 ש”ח.
  • נורת ה-Xiaomi Mi Smart LED Bulb Warm White תהיה זמינה במחיר של 59 ש”ח.
  • רצועת ה-Xiaomi Mi Smart Band 4C תהיה זמינה במחיר של 119 ש”ח.

בעוד שאנו רואים הרבה יותר מהמוצרים השונים שיאומי מגיעים לארץ, עדיין מדובר על “טיפה בים” לעומת מגוון המוצרים העצום אותו החברה מוכרת בחו”ל. עם זאת, קצב השקת מוצרי החברה בארץ בתקופה הנוכחית מעודד יחסית, וסביר להניח שנוכל לראות מוצרי שיאומי נוספים מגיעים בהמשך.


*חלק מהקישורים המופיעים בפוסט קשורים בתכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים