שמה של ה-Xbox Series S נחשף בטעות באריזה של בקר שליטה

בעוד שמיקרוסופט עסוקה בקידום מכשיר הדור הבא שלה, ה-Xbox Series X שאמור לצאת עוד השנה, עדויות אודות מכשיר נוסף של החברה החלו להופיע כבר בשנה שעברה. מדובר במכשיר נפרד שייצא כחלופה מוזלת לקונסולת הדגל, ולפי השמועות מיקרוסופט תחשוף את המכשיר עד סוף החודש. כעת, אריזה עתידית של בקר שליטה לקונסולה תועדה עם שמו המשוער של המכשיר החדש, שייקרא Xbox Series S.

בקר השליטה החדש, שנועד לעבוד עם מכשירי הדור הבא של מיקרוסופט, הגיע לידיו של אדם פרטי שמיהר לפרסם תמונות וסרטונים בטוויטר. מקורות של TheVerge אימתו כי אכן מדובר בבקר אותנטי ובכך למעשה אושר שמו של המכשיר בטרם עת. עדיין לא ברור כיצד הגיע בקר השליטה העתידי לידיים פרטיות, במיוחד לאור העובדה כי מדובר במוצר שעדיין לא זמין לרכישה עבור הציבור. הבקר עצמו הינו לבן לחלוטין, בגוון “לבן רובוט”, כפי שכתוב על גבי האריזה.

הבקר מתאים למכשירי ה-Xbox Series X ו-Series S

שמו של המכשיר מתאים למיתוג של מכשירי ה-Xbox עד כה. בדור הנוכחי מיקרוסופט השיקה את ה-Xbox One X בתור המכשיר החזק ביותר במשפחה, ולצידו השיקה את ה-Xbox One S במחיר נוח יותר, שתמך באותם המשחקים אולם הציע חומרה מוחלשת וחווית משחק פחות משוכללת מזו של הדגם החזק יותר. בהתאם, ה-Series X וה-Series S יהפכו למכשיר הדגל ולמכשיר המוזל של הדור הבא.

ככל הידוע לנו, ה-Xbox Series S תגיע עם אותו המעבד של ה-Series X, אך יהיה לה רכיב עיבוד גרפי (GPU) מעט חלש יותר, שיספק ביצועים של כ-4 טרה-פלופ. המכשיר יאפשר למשחקים להשתמש ב-7.5 גיגה-בייט של זכרון RAM, ויגיע עם כונן קשיח SSD מהיר. ככל הנראה, מיקרוסופט תשתמש ב-Series S על מנת לשים דגש על תוכנית מנויי ה-Game Pass שלה, ואולי תציע חבילות מנויים לרכישה יחד עם המכשיר.

מיקרוסופט סירבה להגיב ישירות על הדברים. מהחברה נמסר: “אנו מכינים דברים רבים בקשר ל-Xbox ב-2020 שאנו לא יכולים לחכות לחלוק עמכם, אך אין לנו מה להכריז נכון לעת זו”. למרות התגובה הצפויה של החברה, קיומה של ה-Xbox Series S כבר אינו מוטל בספק – כעת נותר רק לחכות להכרזה הרשמית ולציון מחירי המכשירים.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים