מכשירי ה-Note 20 וה-Note 20 Ultra נוחתים בישראל

סדרת ה-Galaxy Note 20 (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי) סדרת ה-Galaxy Note 20 (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג’טי)

מכשירי הדגל החדשים של סמסונג מסדרת ה-Galaxy Note 20 היו אמורים להגיע לישראל רק ב-20 באוגוסט, כשגם עבור השוק הבינלאומי הצהירה החברה הדרום קוריאנית על תאריך השקה דומה, ב-21 באוגוסט. אך התחרות הגדולה בשוק המקומי מוכיחה זו פעם נוספת שגם סמסונג לא מסוגלת לעצור את החנויות והרשתות שמעוניינות למכור את זוג הדגמים החדשים, אלו הקדימו את ההשקה וכעת תוכלו למצוא את ה-Note 20 וה-Note 20 Ultra בישראל במחירים מומלצים המתחילים ב-3,499 ש”ח.

המחירים הרשמיים של הדגמים עומדים על 3,499 ש”ח עבור ה-Galaxy Note 20 ו-4,499 ש”ח עבור ה-Galaxy Note 20 Ultra, אך כבר עכשיו ניתן למצוא אותם בחלק מהחנויות בעד כ-200 ש”ח פחות. בהמשך היום נפרסם גם את טבלת המחירים המלאה של החנויות והרשתות בארץ.

המכשירים החדשים של סמסונג מגיעים עם מסכים גדולים במיוחד, והגדול בין השניים הוא דגם האולטרה אשר משלב בחלקו הקדמי מסך AMOLED הקמור משני צידיו ומגיע בגודל 6.9 אינץ’ וברזולוציית +Quad HD, בעוד הנוט 20 הסטנדרטי “מסתפק” בתצוגת 6.7 אינץ’ שטוחה ברזולוציית +Full HD. יתרון נוסף שנרשם לזכותו של ה-Note 20 Ultra הוא קצב רענון דינמי שנע בין 10 ועד 120 הרץ, ומיועד לחיסכון בצריכת החשמל של התצוגה גדולת הממדים.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

במפרט הטכני משלבים שני הדגמים את מערכת השבבים Exynos 990 של סמסונג, את זו ראינו גם בדגמי הגלקסי S20 מוקדם יותר השנה, כשלצידה מגיעים עם המכשירים שימכרו בישראל זיכרון בנפח 8GB RAM ורכיב אחסון בנפח 256GB, ובעוד דגם האולטרה מציע גם אפשרות להרחבת נפח האחסון עם כרטיס זיכרון חיצוני, בדגם הנוט 20 הסטנדרטי לא תמצאו אפשרות כזו. גם בצד הסוללה השניים דומים, כשהם תומכים בטעינה מהירה בהספק 25 וואט, כשהן מגיעות בקיבולת של 4,300mAh לדגם ה-Note 20 ו-4,500mAh בדגם האולטרה.

שני הדגמים בסדרת הטלפונים החדשה מציעים שלוש מצלמות בגבם, כאשר דגם האולטרה מקבל יכולת ביצוע זום אופטי של עד פי 5 וכן מצלמת 108 מגה-פיקסל ראשית שתאפשר לו לבצע זום דיגיטלי של עד פי 50 דרך עדשת פריסקופ, בעוד דגם ה-Note 20 מספתק בזום אופטי פי 3 וזום דיגיטלי של עד פי 30 דרך עדשת טלפוטו, כשהשניים מסוגלים לצלם תמונות בזווית רחבה של 120 מעלות.

לרכישת המכשירים: KSP \ אייבורי \ באג


*חלק מהקישורים המופיעים בפוסט קשורים בתכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים