הוכרז: My Passport SSD – כונן SSD חיצוני חדש של Western Digital

כונן SSD חיצוני My Passport SSD (מקור WD)

חברת ווסטרן דיגיטל (Western Digital), יצרנית פתרונות האחסון המוכרת, הכריזה על ה-My Passport SSD, כונן SSD חיצוני המצטרף לסדרת ה-My Passport המוכרת של החברה. הכונן יהיה זמין בנפח של עד 2TB, כאשר הוא מציע מהירות כתיבה של עד 1000MB/s ומאפשר גיבוי נוח ומהיר של מידע המשתמש גם משירותים מקוונים שונים.

כונן ה-My Passport SSD החדש שומר על עיצוב הסדרה, אך מגיע בגוף מתכתי חדש שיהיה זמין בצבע אפור, כחול, אדום וזהב, כאשר הוא משתמש בכונן SSD NVMe מובנה ומסוגל להציע מהירות כתיבה של עד 1000MB/s וקריאה של עד 1050MB/s באמצעות חיבור ה-USB 3.2 Gen 2. להגנה על מידע המשתמש, הכונן יגיע עם יכולת הצפנת מידע בתקן AES-256 ועמידות בפני נפילות מגובה של כ~2 מטר.

בנוסף לאחסון המהיר, הכונן החדש מגיע עם תוכנת ה-WD Discovery של החברה המאפשרת שימוש וגיבוי נוח של פתרונות האחסון בענן של המשתמש דוגמת Drive של גוגל ודרופבוקס יחד עם שירותי חברתיים כמו פייסבוק ואינטסרגם בצורה פשוטה ונוחה לכונן לגיבוי מקומי של מידע המשתמש בשירותים הללו.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

כונן SSD חיצוני My Passport SSD (מקור WD)

סוזן פארק, סמנכ”לית פתרונות צרכניים ב-Western Digital מסרה:

ה-My Passport SSD החדש מספק את המהירות, את האמינות ואת הפונקציונליות כפי שהלקוחות למדו לצפות מאיתנו. זהו פתרון רב עוצמה ומתוחכם עבור יוצרי ואוצרי תוכן יומיומי, וכן החובבים שצריכים להעביר קבצים במהירות. הפינות המעוגלות, התלמים המסולסלים והקצוות הרכים משפרים את הניידות של My Passport SSD ומקלים על הנשיאה, ועם זאת ניתן לזהותם היטב כבני משפחת מוצרי My Passport עטורת הפרסים של Western Digital.

סדרת כונני ה-My Passport SSD החיצוניים זמינה למכירה במחיר של 120 דולר לגרסת ה-500GB ו-190 דולר לגרסת ה-1TB. בנוסף צפוי להיות זמין כונן בנפח 2TB, כאשר WD לא מסרה צפי מחיר או זמינות לדגם.

השוואת מפרטים