הוכרז: TicWatch GTX – שעון חכם עם מערכת הפעלה חדשה וזמן סוללה של 10 ימים

חברת MOBVOI, יצרנית מותג השעונים החכמים Ticwatch, הכריזה על ה-TicWatch GTX, שעון חכם חדש המגיע עם מסך 1.28 אינץ’ ומשתמש במערכת הפעלה חדשה ויעודית של החברה, כאשר הוא מציע מעקב אחרי 14 סוגי פעילויות ספורט שונות וזמן סוללה של עד 10 ימים.

בניגוד לשלל שעוני ה-Ticwatch הקודמים, בהם גם ה-Ticwatch Pro 2020 שסקרנו באתר, ה-Ticwatch GTX החדש זונח את מערכת ה-Wear OS של גוגל ומשתמש במערכת הפעלה חדשה ולא של MOBVOI, כאשר בדומה לשעונים חכמים אחרים בשוק, ה-GTX יציע מעקב אחרי הדופק והשינה של המשתמש עם יכולת מעקב אחרי 14 פעילויות ספורט שונות, דוגמת ריצה, שחיה, יוגה, כדורגל ועוד, למרות שהוא איננו מכיל שבב GPS מובנה למעקב מיקום מדויק.

שעון ה-GTX החדש מגיע עם מסך 1.28 אינץ’ עגול בעל פאנל TFT ברזולוציית 240×240, כשהוא מופעל על ידי שבב RLC8762C עם 160KB של זיכרון ראם, כמות “מגוחכת” בהשוואה לשעוני Wear OS. השעון מגיע עם עמידות למים ואבק בתקן IP68 כשהוא מוגדר לפי החברה כמתאים לשחיה, כשסוללת ה-200mAh המובנית מספיקה לעד 7 ימי שימוש במצב רגיל, או עד 10 ימים במצב חיסכון.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

שעון TicWatch GTX (מקור mobvoi)

שעון ה-TicWatch GTX החדש יהיה זמין למכירה החל מה-9.6 במחיר 60 דולר.

בעוד ש-MOBVOI וסדרת שעוני ה-TicWatch ידועים בעיקר בזכות מערכת ה-Wear OS של גוגל בה הם משתמשים, זהו לא השעון הראשון של החברה שאיננו מגיע עם המערכת של גוגל, כששעון ה-Ticwatch 2, התבסס על גרסה מותאמת של האנדרואיד הרגיל של גוגל. נותר לחכות ולראות האם מערכת ההפעלה החדשה של החברה תהיה מוצלחת או שתגרום לכישלון השעון החדש על אף תג המחיר התחרותי שלו.

השוואת מפרטים