כמו ב-Witcher 3, גם Cyberpunk 2077 יקבל הרחבות תוכן בחינם

הסטודיו CD Projekt Red שפיתח את סדרת The Witcher, אישר כי גם Cyberpunk 2077 המצופה יציע לשחקנים תכנים להורדה לאחר שחרור המשחק, וללא תשלום נוסף. מדובר בחדשות משמחות: בעבר, כאשר החברה הבטיחה תכנים בחינם אחרי שחרורו של The Witcher 3: Wild Hunt, הסטודיו מילא את הבטחתו עם לא פחות מ-16 חבילות תוכן להורדה בחינם עבור המשחק. אם CD Projekt מתכננת משהו דומה ל-Cyberpunk 2077, הרי שנקבל שפע של תוכן ללא תשלום נוסף.

האישור כי גם הפעם הסטודיו יתמוך במשחק לאחר השחרור עם תכנים נוספים הגיע בטוויטר. אחד המשתמשים שאל את החשבון הרשמי של Cyberpunk 2077 האם גם הפעם המשחק יזכה לטיפול דומה כמו קודמיו, אחרי ההשקה. תשובת המפתחים היתה “Oh Yeah”, שבאופן משעשע נמסרה בתור תמונה מונפשת מצחיקה. למרות זאת, מדובר באישור רשמי של החברה כי היא מתכננת תכנים להורדה בחינם אחרי שחרורו של המשחק.

למעשה, CD Projekt Red תמיד השקיעה מאמצים בתמיכה במשחקיה אחרי ההשקה, בין אם בתוכן או באפשרויות נוספות עבור השחקנים. המשחקים The Witcher הראשון והשני קיבלו גרסאות משופרות (Enhanced Edition), ומי שרכש את המשחק קודם לכן יכל לשדרג את העותק שלו לגרסה משופרת, ללא תשלום נוסף. כפי שכבר צוין, The Witcher 3 קיבל שלל חבילות תוכן להורדה בחינם, החל מחליפות שריון וקווסטים חדשים, ועד למצב New Game Plus שנותן אורך חיים נוסף למשחק למי שכבר סיים אותו.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים