הוכרז: משחק האסטרטגיה הקלאסי Pharaoh מקבל חידוש

חובבי משחקי האסטרטגיה יזכרו אולי את אחד המשחקים הקלאסיים בז’אנר, “פרעה”, שיצא אי שם ב-1999. מדובר היה במשחק שבו שאנו בונים עיר במצרים העתיקה. לצד בניית העיר היה עלינו לנהל את הכלכלה, להגן עליה מפולשים, ואפילו לתכנן קדימה את האסטרטגיה שלנו לצד הנילוס, שהיה אחד המשאבים העיקריים במשחק ולפעמים היה גם מוקד לסכסוכים וקרבות על המים.

כעת, במהלך כנס Gamescom, הוכרז חידוש למשחק בשם Pharaoh: A New Era שצפוי להגיע ב-2021. לא מדובר בעדכון למשחק הישן אלא במשחק חדש לחלוטין שמפותח מאפס. המשחק יתאים לרזולוציות מודרניות עד 4K, ויקבל עדכוני משחקיות המתאימים לתקופה. את המשחק מפתחת DotEmu בשיתוף עם Triskell Interactive. לצד ההכרזה שוחרר גם טריילר חשיפה יפיפה שמציג את המשחק עם אנימציה מצוירת, אך לא מראה משחקיות.

חוזרים למצרים העתיקה. מתוך Pharaoh: A New Era
חוזרים למצרים העתיקה. מתוך Pharaoh: A New Era

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

כמו במשחק המקורי, גם ב-Pharaoh: A New Era יהיה קמפיין עם 53 משימות, שיכולות להשתרע על תקופה של יותר מ-4,000 שנים. למשחק המקורי מ-1999 יצאה הרחבה בשם Cleopatra: Queen of the Nile, שתהיה כלולה כבר בתוכן של המשחק החדש. מצב חדש של “בניה חופשית” יאפשר לכם לבנות עיר ללא מגבלות והפרעות. אם תרגישו יצירתיים במיוחד, תוכלו להנות מעורך השלבים והמשימות של המשחק וליצור משימות עבור שחקנים אחרים.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים