הדלפה: עיצובו המלא של ה-LG Wing נחשף בסרטון ובתמונות

| יום רביעי, 9 בספטמבר 2020, 09:45 | סלולר
תגיות: LG, LG Wing

בזמן שוואווי, סמסונג ואחרות עובדות על מכשירים מתקפלים, חברת LG לוקחת את ענייני עיצוב הסמארטפון לקטגוריה אחרת לחלוטין ועתידה להציג בקרוב את מכשיר ה-LG Wing, מכשיר בעל זוג מסכים מסתובבים. גופו של המכשיר בנוי בצורה כזו שהפאנל האחורי הינו הפאנל המשני, בעוד הפאנל הקדמי מהווה את הפאנל הראשי.

כנראה שלא מעט מאיתנו יראו את הבחירה העיצובית של LG כביזארית במיוחד, וגם אנחנו עדיין מנסים לפענח מה היא המטרה הראשית של מבנה שכזה. ניתן לחשוב שבכך החברה מנסה לתת למשתמשים במכשיר את האפשרות להשתמש בכל המסך הראשי, בעוד המסך המשני ישמש כמקלדת, כך שזו לא תתפוס חלק ניכר מהמסך הראשי, אך ניתן להניח כי ב-LG יציגו פונקציונליות נוספת למסך המשני באפליקציות שונות.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי
LG Wing (תמונה: evleaks)

LG Wing (תמונה: evleaks)

תמונה רשמית שהודלפה לרשת מציגה לנו את המכשיר בצבעים לבן-תכלת ושחור, כשבחלקה הימני של התמונה ניתן לראות את לוגו ה-5G של קוואלקום המאשר שימוש במערכת שבבים מתוצרתה התומכת בגלישה ברשת הדור החמישי. בנוסף לכך, בחלקו האחורי והעליון של המכשיר נוכל לראות את מערך הצילום המשולש, אשר מזכיר ברובו את עיצוב מערך הצילום של ה-Oppo Reno 4.

במעבר לסרטון המציג את המכשיר בפעולה, כאן נוכל לראות שהמשתמש מחזיק את המכשיר בתחילה במצב בו הפאנל הראשי אשר נפרס מקצה לקצה נמצא במצב רוחבי, בעוד שהפאנל הממוקם תחתיו אינו מאפשר סיבוב. כמו כן, נוכל רק לשער שהפאנל המשני מאפשר שימוש רק בחלקו התחתון, זאת עקב העובדה שחלקו העליון מוסתר תמיד על ידי הפאנל המסתובב שמעליו. עם זאת, נראה כי LG בוחרת במסך שטוח מאחור, ובמסך עם קמירות קלה שהינו בעל שוליים דקיקים מלפנים.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות