רובוט DJI Robomaster S1 (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

רובוט DJI Robomaster S1 (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

דיל: רובוט הלמידה החינוכי DJI Robomaster S1 ב-999 ש"ח

| יום שישי, 27 בנובמבר 2020, 17:30 | גאדג'טי דיל

רובוט הלמידה החינוכי Robomaster S1 של חברת DJI חוזר למבצע המיוחד פעם נוספת לכבוד בלאק פריידי וזמין עכשיו במחיר מבצע של 999 ש"ח בלבד, עד ה-28.11 בסוף היום או עד גמר המלאי, הקודם מביניהם. מחיר המבצע הנוכחי נמוך בכ-1,500 שקלים ממחירו הרגיל בישראל ונמוך גם ממחיר המבצע הרגיל של כ-1400 ש"ח שהיה זמין עד כה במהלך מבצעי נובמבר וגם מהמחיר באמזון, שם תוכלו למצוא את הרובוט במחיר של כ-450 דולר (הם כ-1,500 ש"ח, עוד לפני מסים ושילוח).

רובוט ה-Robomaster S1, קיצור ל-Step 1 (צעד ראשון), נועד להעניק לילדים צעד ראשון בתחומי הבינה המלאכותית, הנדסה ורובוטיקה עם כלים פשוטים לשימוש. ה-S1 מגיע עם 31 חיישנים שונים למיפוי העולם שסביבו בנוסף למצלמת FPV (ר"ת first-person view) שתשדר את נקודת המבט של הרובוט לאפליקציה אשר בידי המשתמש.

עיצוב הטנק של ה-S1 לא מגיע סתם כך, כאשר ה"צריח" של הטנק מוצב על גימבל בעל 2 כיווני תנועה ומכיל את המצלמה של הרובוט. בנוסף, הוא מאפשר לבצע "ירי" לייזר או ירי אמיתי של כדוריות ג'ל מיוחדות כחלק מ"מצב לחימה" (Battle Mode) המאפשר ליצור קרבות בין מספר רובוטי S1.

את הרובוט ניתן להפעיל באמצעות תוכנת RoboMaster יעודית, דרכה יתאפשר גם לתכנן אותו בשפת Scratch 3.0 הויזואלית או Python. הבינה המלאכותית של ה-S1 תאפשר זיהוי של עד 44 סימנים ויזואליים, מחוות פיזיות של בני אדם כמו מחיאת כף, מעקב אחר קווים ברצפה, זיהוי רובוטי S1 אחרים ועוד.

לרכישת הרובוט במחיר 999 ש"ח באתר KSP – לחצו כאן (ההנחה מופיעה בעגלת הקניות)


*חלק מהקישורים המופיעים בפוסט קשורים בתכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות