סמסונג מאשרת: אירוע השקת Ice-Cream Sandwich יתקיים ב-19 באוקטובר

לאחר שביטלה את אירוע ההשקה שקבעה לתאריך 11 באוקטובר במסגרת תערוכת CTIA, עקבנו כולנו בדריכות אחר גוגל וסמסונג בתקווה לקבל תאריך חדש וכמה שיותר קרוב. בתחילה סברנו כי האירוע יתקיים בלונדון ב-27 באוקטובר, אולם עד מהרה הגיעו דיווחים מהימנים יותר לפיהם גוגל וסמסונג יקיימו את האירוע בתאריך קרוב עוד יותר – ה-19 באוקטובר.

לפני זמן קצר סמסונג הפיצה הזמנה לאירוע ה-Ice Cream Sandwich שיערך בשיתוף עם גוגל, בו אנו צפויים לראות לראשונה את ה-Nexus Prime ואת מערכת ההפעלה החדשה. מאז ההודעה על ביטול האירוע חרושת השמועות אודות סיבת הביטול הייתה יצירתית במיוחד, אולם כפי שבגוגל הבטיחו – לא נאלצנו להמתין זמן רב לתאריך חדש. המיקום של האירוע מפתיע מאוד, שכן הוא צפוי להערך בהונג-קונג ולא בארה"ב. אם כי כל עיני התעשייה יהיו נשואות למזרח שכן כנס AsiaD של הבלוג הטכנולוגי מבית ה-WSJ המכובד – AllThingsD יערך באותו זמן. אולי החשיפה תהיה במהלכו.

על ההזמנה בולט במיוחד הלוגו של אנדרואיד 4.0 Ice Cream Sandwich ולא אירוע ה-Unpacked המסורתי של סמסונג. אנחנו מקווים מאוד שהדבר לא יפגע בחשיפתו של מכשיר ה-Nexus Prime.

האירוע יתקיים בשעה 10 בבוקר שעון הונג-קונג. זאת אומרת – 4 לפנות בוקר שעון ישראל. אנו כמובן נהיה כאן בכדי לדווח על המתרחש. מי ישכים קום יחד איתנו?

וכמיטב המסורת, גוגל הציבה במדשאה הקדמית של מטה החברה את הפסל המייצג את הגרסה החדשה של מערכת ההפעלה. אנו משערים שתוך יום או יומיים יעלה לרשת גם הוידאו המתאר את הצבת הפסל.

עדכון: הנה גם הוידאו

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=RX4btquQzUE[/youtube]
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות