איקאה ו-ASUS חוברות יחד ליצירת פתרונות ריהוט תחת מותג הגיימינג ROG

| יום רביעי, 16 בספטמבר 2020, 18:39 | מחשבים

חברת המחשבים אסוס (ASUS) הכריזה על שיתוף פעולה בין מותג הגיימינג של החברה Republic Of Gamers ויצרנית הרהיטים השבדית איקאה (IKEA), שיוביל ליצירת קו רהיטים ומוצרים גיימינג יעודיים נוספים שיכלול כ-30 מוצרים שונים, הצפויים להגיע במחירים תחרותיים ונמוכים יחסית.

עם שוק פוטנציאלי של כ~2.5 מיליארד גיימרים ברחבי העולם, שיתוף הפעולה החדש בין ASUS ואיקאה מנסה לספק פתרונות ריהוט לבית היעודיים לשוק הגיימינג, על מנת לשפר את חווית הגיימינ וסגנון חיים של הגיימרים ביום יום. מדובר בשיתוף פעולה גדול למדי בהשוואה לשיתופי פעולה דומים, כמו כיסא הגיימינג Embody שפותח בשיתוף פעולה בין לוג'יטק ויצרנית הריהוט הרמן מילר, כאשר נכון לעכשיו מותג ה-ROG של ASUS ואיקאה צפויים להציג כ-30 מוצרים שונים לגיימרים.

בעוד ששתי החברות לא פירטו אילו מוצרים הן מתכננות להשיק באופן משותף, הרעיון העיקרי מאחורי סדרת המוצרים החדשה הוא יצירת פתרונות ריהוט "משתלמים" עם מחיר תחרותי ונמוך יחסית לקהל הגיימרים העולמי, שיהיו זמינים לקהל הרחב יותר ולא כפתרונות "יוקרה" לתחום.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

פגישת צוותי IKEA ו-ROG בשנגחאי (מקור איקאה)

רהיטי ה-IKEA-ROG צפויים להיות זמינים בשוק הסיני במהלך פברואר 2021 ובשווקים נוספים במהלך אוקטובר 2021.

למרות ש-ASUS ואיקאה לא פרסמו אילו רהיטים החברות מתכננות להשיק משיתוף הפעולה החדש ביניהן, מלבד המספר המוערך של 30 מוצרים, עדיין מדובר על שיתוף פעולה מעניין ונרחב למדי שעתיד לכלול לכל הפחות כיסאות גיימינג, שולחנות מחשב יעודיים וסביר להניח שפתרונות תאורה שישלבו RGB בטכנולוגיית ה-Aura Sync של אסוס… כי בכל זאת מדובר גיימינג.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות