אירוע Waze On (מקור ווייז)

אפליקציית Waze משתדרגת עם מגוון פיצ'רים חדשים

| יום חמישי, 17 בספטמבר 2020, 13:30 | אפליקציות, רכב
תגיות: waze, Waze On, וויז

ווייז (Waze) הציגה מגוון פיצ'רים ושדרוגים חדשים לאפליקציית הניווט הפופולרית של החברה במהלך אירוע Waze On המקוון של החברה, בהם הצעות לנסיעה, מקומות אחרונים, התראות תנועה, הכוונה לנתיב ועוד, לחווית נסיעה טובה יותר בתוספת שילוב שירות ה-Amazon Music ושדרוגים נוספים לשירות הקארפול המובנה.

אין ספק כי אפליקציית Waze הישראלית, השייכת כיום לגוגל, נחשבת לאחד מפתרונות הניווט הפופולריים והנפוצים ביותר בעבור נהגי הרכב והאופנועים, הממשיכה להתעדכן באופן תדיר עם פיצ'רים נוספים באופן קבוע. הפעם, במסגרת אירוע ה-Waze On שנערך מוקדם יותר השבוע, חשפה החברה מגוון אפשרויות חדשות האמורות לשפר את חווית השימוש והנסיעה למשתמשים.

החל מהחודש הבא, אפליקציית Waze תוכל להציע למשתמשים הצעות לנסיעה בהתאמה אישית המבוססות על נסיעות קודמות או יעדים אחרונים, על מנת לאפשר להם להתאים את התוכניות שלהם למצב התנועה בדרכים עוד בטרם הם החליטו להתחיל בנסיעה עצמה עם התראות חכמות, כאשר המקומות האחרונים אליהם המשתמש נסע יקבלו מקום בולט ונוח יותר לניווט מהיר.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

פיצ'ר הצעת נסיעות (מקור ווייז)

צמד פיצ'רים חדשים הזמינים כבר היום הם החיפוש המהיר, המופיע מתחת לסרגל החיפוש הרגיל ומאפשר חיפוש מהיר של תחנות דלק, חניה ומקומות נוספים. השדרוג הגדול שצפוי להיות אחד הפופולריים ביותר בגרסה החדשה הוא ההכוונה לנתיב (Lane Guidance), פיצ'ר שמגיע ישירות מתוכנת המפות של גוגל, המציע לנהג באיזה נתיב עליו לנסוע ליציאה מכביש או לפניה טובה יותר על מנת למנוע טעויות או פספוסים.

בנוסף לחווית נהיגה משופרת, Waze משתדרגת גם בצד המוזיקלי, כאשר היא מוסיפה לנגן המובנה של האפליקציה תמיכה מובנת בשירות ה-Amazon Music של אמזון, שישולב בחודשים הקרובים ויצטרף לשירות הספוטיפיי (Spotify) המובנה בה כבר היום.

פיצ'ר התראות נסיעה (מקור ווייז)

החברה משדרגת גם את תחום נסיעות הקארפול השיתופיות עם הוספת "נסיעות בזמן אמת", פיצ'ר חדש המגיע בשיתוף עם אפליקציות תחבורה כמו Moovit, שיאפשר לנהגים לקבל התראות בזמן אמת על משתמשים המחפשים נסיעה שיתופית בכיוון הנסיעה שלהם, פיצ'ר שצפוי להפוך להיות זמין בישראל במהלך החודש.

זוג אפשרויות נוספות הן היכולת להגדיר מחיר לנסיעת קארפול בהתבסס על מחיר מומלץ ואפשרות לרישום מיידי עם אישור אוטומטי לנהגים ונוסעים, צמד אפשרויות שזמינות מעכשיו בארץ ויאפשרו חווית נסיעה שיתופית טובה יותר עם אפשרות להתאמת המחיר, כאשר נהגים יוכלו לקבל ולאשר בקשות נסיעה באופן מיידי ללא צורך באישור ידני.

פיצ'ר האישור האוטומטי (מקור ווייז)

למרות שקשה לדמיין היום (במיוחד בארץ) נסיעה ללא שימוש ב-Waze, אוסף הפיצ'רים החדש מראה לנו כי תמיד יש מקום לשיפור עם יכולות חדשות המשפרות לא רק את חווית הנסיעה עצמה, כמו שילוב שירות המוזיקה של אמזון, אלא גם תכנון טוב יותר עוד בטרם התחלנו את הנסיעה עצמה.

למעוניינים ניתן לראות את אירוע ה-Waze On המלא בוידאו הבא:

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות