שיאומי משיקה בישראל נתבים אלחוטיים, מצלמת אבטחה נטענת ומוצרי בית חכם נוספים

נתב Mi AIoT Router AC2350 (מקור שיאומי)

קבוצת המילטון, היבואנית הרשמית של מוצרי שיאומי בישראל, ממשיכה להרחיב את היצע המוצרים בישראל עם השקה של 3 נתבים אלחוטיים חדשים, הכוללים את דגם ה-Xiaomi Mi AIoT Router AC2350 בעל 7 האנטנות, מהן אחת יעודית לבית החכם. בנוסף, משיקה החברה את מצלמת האבטחה החיצונית הנטענת IMILAB Security Camera EC2, מכשיר האדים  Mi Smart Antibacterial Humidifier והמאוורר הנטען החכם Mi Smart Standing Fan Pro.

אוסף מוצרי שיאומי החדשים מצטרף למוצרים אותם הציגה החברה ביולי ובאוגוסט, כאשר הדגש העיקרי בהשקת המוצרים הנוכחית הם פתרונות ה-WiFi של שיאומי, עם 3 נתבים שונים הכוללים את דגם הפרימיום Xiaomi Mi AIoT Router AC2350 התומך בתקן WiFi 5 ומופעל על ידי שבב קוואלקום המציע מהירות של עד 2183Mbps. הנתב מגיע עם 7 אנטנות מוגברות לכיסוי מלא של הבית, כאשר אחת מהן מיועדת לשימוש בלעדי בעבור מוצרי הבית החכם IoT (האינטרנט של הדברים).

בנוסף לדגם ה-AC2350, החברה השיקה גם את נתבי ה-Mi Router 4A ו-Mi Router 4C המוזלים המגיעים עם 4 אנטנות כל אחד, כאשר דגם ה-4A תומך בתקן ה-WiFi 5 במהירות של עד 1200Mbps ודגם ה-4C תומך בתקן ה-WiFi 4 במהירות של עד 300Mbps. כאשר השליטה בכלל הנתבים של שיאומי מתבצעת באמצעות אפליקציית ה-Mi WiFi (אנדרואיד/iOS) היעודית של החברה.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

נתב Mi AIoT Router AC2350 (מקור שיאומי)

בנוסף לנתבים אפשר יהיה למצוא את מצלמת האבטחה האלחוטית והנטענת IMILAB Security Camera EC2 ממותג ה-IMILAB, אחד מהמותגים המקושרים לשיאומי, המיועדת לשימוש חיצוני עם עמידות למים ואבק בתקן IP66 ומגיעה עם סוללת 5100mAh מובנית המאפשרת שימוש רציף במצלמה של עד 4 חודשים לפני הצורך להטעין אותה מחדש. לשימוש במצלמה יש צורך ברכזת (Gateway) יעודית המאפשרת חיבור של עד 4 מצלמות במקביל, כאשר השליטה בה נעשית דרך אפליקציית ה-Mi Home של שיאומי המאפשרת גם להשתמש בה כאינטרקום באמצעות המיקרופון והרמקול המובנים בה.

לבסוף בתחום הבית החכם, החברה השיקה גם את מכשיר האדים Mi Smart Antibacterial Humidifier, מכשיר אדים בייתי בעל מיכל מים בנפח 4.5 ליטר המגיע עם מערכת חיטוי מובנית המשתמשת בנורת UV-C המציע 3 רמות אידוי הניתנות לשליטה על ידי המשתמש. יחד עם מכשיר אדים אפשר יהיה למצוא גם את מאוורר ה-Mi Smart Standing Fan Pro הנטען החכם המגיע עם סוללת 2800mAh המאפשרת שימוש של עד 20 שעות ברציפות. ניתן יהיה לשלוט בשני המוצרים דרך אפליקציית ה-Mi Home של שיאומי או באמצעות פקודות קוליות ל-Amazon Alexa ו-Google Assistant.

מגוון המוצרים החדשים של שיאומי זמין למכירה בארץ במחיר של:

  • נתב Mi AIoT Router AC2350 במחיר של 299 ש”ח.
  • נתב Mi Router 4A במחיר של 169 ש”ח. לרכישה: KSP
  • נתב Xiaomi Mi Router 4C במחיר של 99 ש”ח. לרכישה: KSP \ מחסני חשמל
  • מצלמת האבטחה IMILAB Security Camera EC2 במחיר של 349 ש”ח, ו-399 ש”ח יחד עם הרכזת.
  • מכשיר אדים Mi Smart Antibacterial Humidifier במחיר של 299 ש”ח.
  • מאוורר Mi Smart Standing Fan Pro במחיר השקה של 599 ש”ח ומחיר השקה של 449 ש”ח. לרכישה: אייבורי

מדובר למעשה על החודש השלישי ברציפות בו המילטון משיקה מוצרים חדשים של שיאומי בשוק הישראלי, ובעוד שמדובר על קומץ קטן ממגוון המוצרים הזמינים של שיאומי, עדיין מדובר בצעד חיובי נוסף בכניסת המותג לשוק הישראלי מעבר לתחום המכשירים הסלולריים והטלוויזיות.

השוואת מפרטים