ווסטרן דיגיטל משיקה גרסאות מעודכנות לכונני SanDisk Extreme Pro ו-SanDisk Extreme החיצוניים

כונן SanDisk Extreme Pro Portable SSD (מקור SanDisk)

ווסטרן דיגיטל WD (ר”ת Western Digital) הכריזה על גרסאות חדשות לכונני ה-SSD החיצוניים ממותג ה-SanDisk של החברה, ה-SanDisk Extreme Pro Portable SSD V2 ו-SanDisk Extreme Portable SSD V2.  הגרסאות החדשות לכונני ה-SSD העמידים לשנת 2020 של SanDisk מגיעות בנפח של עד 2TB ובמהירות כפולה לעומת הדור הקודם, שמגיעה עד 2000MB/s.

צמד כונני ה-SSD החדשים הם דור ההמשך לדגם ה-Extreme Pro מ-2019 ו-Extreme מ-2018 שנסקרו שניהם בגאדג’טי, כאשר הם מיועדים במיוחד בעבור יוצרי התוכן בדרכים, אנשי מקצוע ולמשתמשים רגילים הזקוקים לאחסון מהיר ועמיד במיוחד. שני הכוננים יגיעו עם עמידות לנפילות מגובה של 2 מטרים, עמידות למים ואבק בתקן IP55 והצפנת AES 256Bit חומרתית להגנה על מידע.

בעוד שני כונני ה-SSD החדשים מתבססים על טכנולוגיית ה-NVMe להעברת נתונים מהירה במיוחד, דגם ה-Extreme Pro יגיע עם חיבור USB 3.2 Gen 2×2 במהירות 20Gbps, המאפשר לכונן לספק העברת נתונים סימטרית בכתיבה וקריאה של 2000MB/s, לעומת כונן ה-Extreme שיגיע עם חיבור USB 3.2 Gen 2 ויוכל לספק מהירות קריאה של עד 1050MB/s וכתיבה של עד 1000MB/s.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

 

צמדי כונני ה-Extreme Pro ו-Extreme לשנת 2020 (מקור SanDisk)

ראיין פרידג’יאון, מנהל השיווק בתחום פתרונות ללקוחות בווסטרן דיגיטל, מסר:

מבחינת לקוחותינו החיים הם הרפתקה – והם סומכים על יכולתנו להעלות את הרף לכל רוחב סל המוצרים שלנו, כאשר מדובר באספקת פתרונות רבי עוצמה לצרכנים ולאנשי מקצוע כאחד. מותג SanDisk זוכה לאמונם של צלמים מקצועיים בכל העולם – מה שהוביל אותנו לבנות את משפחת כונני Extreme באופן המבטיח ביצועים ברמות הגבוהות ביותר. הגדלנו את מהירות טכנולוגיית ה-NVMe העדכנית שלנו, והשתמשנו בחומרים עמידים במיוחד במסגרת תכנון המוצרים האלה, על מנת שיוכלו לטפל גם במשימות התובעניות ביותר.

כונני ה-SanDisk Extreme ו-SanDisk Extreme PRO החדשים זמינים למכירה כאשר דגם ה-Extreme Pro זמין בנפח 2TB במחיר של 500 דולר ודגם ה-Extreme זמין בנפח 500GB במחיר של 120 דולר ו-1TB במחיר של 200 דולר. מאוחר יותר השנה דגם ה-Pro יהיה זמין גם בנפח 1TB והדגם הרגיל בנפח 2TB.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים