הוכרז: Need for Speed: Hot Pursuit Remastered מגיע בחודש הבא

משחק המרוצים Need for Speed: Hot Pursuit משנת 2010 יגיע בגרסה מחודשת ל-PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch ולמחשב האישי, כבר ב-6 בנובמבר (למעט גרסת ה-Switch, שתגיע ב-13 בנובמבר). החידוש יכלול את כל התוכן של המשחק, כולל התכנים להורדה ואפשרויות המולטיפלייר. המשחק מקבל גם שדרוג חוצה פלטפורמות, כך שכעת ניתן יהיה גם לשחק עם חברים ללא תלות בסוג המכשיר שברשותכם.

בטריילר (ראו בראש הכתבה) שצורף להכרזה ניתן לראות מעט מהמשחק, כאשר ההבדל הבולט ביותר בגרסה המחודשת הוא השיפור לפן הגרפי של Hot Pursuit. כזכור, מדובר במשחק מרדפים, כך שמלבד הנסיון לנצח את חבריכם במרוץ תצטרכו גם להמלט מהמשטרה. שחקנים יכול לתפוס גם את מקומם של השוטרים ולנסות לעצור בעדכם במהלך המרוץ, כך ש-Hot Pursuit מצדיק את שמו והופך למשחק מרדפים. מדובר בנוסחה המהנה שראינו החל מ-1998, עם המשחק Need For Speed 3: Hot Pursuit.

בין היתר, נראה את שובו של Autolog: הרשת-החברתית המוטמעת במשחק שמאפשרת לעקוב אחרי ההתקדמות והשיאים של חבריכם, כך שתוכלו לאתגר אותם ולנסות לשבור את הזמנים שלהם. החידוש יגיע גם עם “הישגים” חדשים לפתוח (Achievements), ושיפורים למצב הצילום של המשחק, שינצל את הגרפיקה המעודכנת.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

המשחק יפעל באופן שונה על גבי המכשירים אליהם יגיע. שחקני ה-PlayStation 4, Xbox One ו-Switch יסתפקו ב-1080p בקצב רענון של 30 תמונות בשניה, ואילו שחקני PS4 Pro ו-Xbox One X יוכלו להנות גם ממצב 60 תמונות בשניה, או לשדרג את הרזולוציה ל-4K עם 30 תמונות בשניה. שחקני המחשב האישי יוכלו לשחק ברזולוציית 4K עד 60 תמונות בשניה, מגבלה שנועדה להקטין את הפער משחקני הקונסולות, כך שלשחקני המחשב לא יהיה יתרון משמעותי על פניהם.

מאחורי Need for Speed: Hot Pursuit Remastered עומד הסטודיו Criterion, שגם פיתח את המשחק מ-2010, ולצדו התייצב גם הסטודיו Stellar Entertainment, שניהם בבעלות EA. מחיר המשחק יהיה 40 דולרים עבור ה-PlayStation 4, Xbox One ו-Nintendo Switch, ואילו שחקני המחשב יהנו ממחיר זול יותר של 30 דולרים ב-Steam וב-Origin.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים