דיל: 500 ש”ח הנחה על שעון Garmin Forerunner 945

שעון Forerunner 945 (תמונה: Garmin) שעון Forerunner 945 (תמונה: Garmin)

מבצעי סוכות לשעוני גרמין ממשיכים ליום נוסף, כשהיום, ורק היום (ג’, 6.10) תוכלו לקבל הנחות משמעותיות של עד 500 שקלים על דגמי השעונים Garmin Forerunner 945, שמוצע במחיר 2,179 ש”ח (במקום 2699) ו-Garmin Forerunner 935, אשר מוצע במחיר של 1,429 ש”ח (במקום 1749), עם משלוח חינם, בחלוקה לעד 36 תשלומים ובאחריות היבואן הרשמי – רונלייט.

דגם ה-Forerunner 945 נועד לטריאתלטים ומקצוענים ומציע מעקב אחר מאפיינים פיזיולוגיים מתקדמים וניווט באמצעות מפות צבעוניות ישירות מהשעון. הוא כולל תמיכה בעברית, מגיע עם מסך 1.2 אינץ’ ברזולוציית 240×240 ומציע אפשרות לאחסון שירים ישירות בשעון ולהשמעה שלהם בזמן הריצה ללא צורך במכשיר סלולרי.

על מנת לשמור על בטיחות המשתמש השעון מציע מערכת זיהוי “תקריות” שתאפשר לו לשלוח את מיקום המשתמש בזמן אמת לאנשי קשר בזמן חירום. ה-945 מציע זמן סוללה של עד שבועיים במצב “שעון חכם” עם עד 36 שעות במעקב GPS רציף או עד 10 עשות במצב GPS עם מוזיקה. כמו כן, תומך השעון בתקן ATM 5 לעמידות בפני מים.

למידע נוסף ולרכישת ה-Garmin Forerunner 945 – לחצו כאן (מחיר מבצע: 2,179 ש”ח)

השעון החכם מדגם Forerunner 935 הוא הדור הקודם של גרמין המיועד לניטור ריצה ועבור מתאמני טריאתלון. דגם זה משלב GPS, מד דופק וקצב לב, זמינות חמצן ומערכת מדידה לדינמיקה של ריצה. חיי הסוללה של השעון עומדים על כשבועיים בשימושים רגילים, כאשר עם הפעלה של ה-GPS יגיע זמן השימוש עד 24 שעות ובשימוש עם רצועת חזה למדידת דופק יעמדו חיי הסוללה על כ-50 שעות שימוש.

השעון מאפשר מדידה של מרחקים, הפרשי גבהים לאורך הריצה וכמובן זמנים, ומציג התראות על התחלה וסיום של מקטעי אימון יחד עם דירוגים עבור פעילות המשתמש בכל מקטע. השעון מאפשר גם חיבור לטלפון לשם קבלת התראות ושליטה על נגן המוסיקה, וניתן לבצע קישור בין מספר שעונים לשם מעקב אחר הביצועים של החברים לאימון.

משקלו של השעון עומד על 49 גרם בלבד והוא משלב מסך 1.2 אינץ’ בעל תצוגה צבעונית בעלת רזולוציה של 240×240 פיקסלים ו-64 מגה-בייט של זיכרון לשם שמירת נתונים היסטוריים אודות האימונים באופן מקומי, עד שאלו יעברו ל-Garmin Connect.

למידע נוסף ולרכישת ה-Garmin Forerunner 935 – לחצו כאן (מחיר מבצע: 1,429 ש”ח)

שעון חכם Forerunner 935 (תמונה: Garmin)
שעון חכם Forerunner 935 (תמונה: Garmin)

*חלק מהקישורים המופיעים בפוסט קשורים בתכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים