אנדרואיד 11 בדרך למכשירי סמסונג: גרסת בטא של OneUI 3.0 מגיעה לסדרת ה-Galaxy S20

Samsung Galaxy S20 Ultra (צילום: אוהד צדוק, גאדג'טי) Samsung Galaxy S20 Ultra (צילום: אוהד צדוק, גאדג’טי)

את ממשק המשתמש OneUI 3.0 אנחנו עדיין לא מכירים באופן סופי ורשמי, אך את גרסת הבטא למפתחים של הממשק סמסונג הציגה כבר לפני כחודש. לאחר תקופת ההצצה אותה הקדישה למפתחים בלבד, סמסונג פותחת כעת את גרסת הבטא של הממשק הרענן לסדרת ה-Galaxy S20 ומזמינה את קהל המשתמשים להצטרף לתוכנית הבטא, אך ישנן כמה נקודות מרכזיות שכדאי לדעת.

בתחילה, נדגיש כי גרסאות הבטא מיועדות בראש ובראשונה לאנשים שאינם מצפים לגרסה מושלמת ויודעים להתמודד עם תקלות. עקב כך, במידה ואתם צריכים שהטלפון יפעל באופן חלק, נקי וללא שום בעיה או תקלה, כדאי לא להצטרף לגרסת הבטא ולא לעדכן בשלב זה. לצד הפרט הזה, סמסונג פותחת כרגע את גרסת הבטא לתושבי דרום-קוריאה בלבד, עם תכנון הפצה לארצות הברית, אירופה והודו בזמן הקרוב.

את תהליך ההרשמה לגרסת הבטא ניתן לבצע דרך אפליקציית Samsung Members הייעודית, אך כאמור, ניתן ליהנות מהעדכון רק אם הוא הופץ למדינה באותה עת. העדכון החדש לממשק המשתמש OneUI 3.0 מתבסס על מערכת ההפעלה העדכנית אנדרואיד 11, כשהוא מביא עמו מספר רחב מאוד של שינויים, החל ממסך הבית, מסך הנעילה ומסך ה-Always-on Display ועד ל-Samsung DeX, לאפליקציית החייגן ולמצלמה.

עם מספר השינויים הרחב, סמסונג ציינה גם כי ישנן אפליקציות שכלל לא יעבדו עם העדכון החדש, וביניהן ניתן למצוא את Word, Tello, Ocean Energy, Qnet ועוד. כמו כן, העדכון המדובר מביא עמו גם את תיקוני האבטחה האחרונים של אנדרואיד 11, יחד עם אפשרויות להתאמה אישית של אייקונים, מראה מסך הנעילה, מראה מסך השיחה וכדומה.

השוואת מפרטים