הוכרזה: Razer BlackWidow V3 – הדור השלישי של מקלדת הגיימינג הפופולרית

מקלדת גיימינג BlackWidow V3 (מקור Razer)

חברת רייזר (Razer), אחת מיצרניות מוצרי הגיימינג המוכרות בעולם, הכריזה על מקלדת ה-BlackWidow V3, הדור השלישי למקלדת ה-BlackWidow המכנית הראשונה בעולם, שתגיע בגרסה החדשה עם המקשים המכניים העדכניים של רייזר בתצורה רגילה מלאה עם פד מספרים או בגרסת TKL ללא פס המספרים.

הדור החדש של ה-BlackWidow משדרג מספר פרטים החשובים לשחקני המחשב, בהם המעבר לשימוש בלחצני רייזר מכניים ירוקים או צהובים, המקבילים ללחצנים המכניים הכחולים והאדומים (בערך) של Cherry MX, כאשר גוף הלחצנים שונה לשקוף על מנת לשפר את אפקט תאורת ה-RGB המובנית בטכנולוגיית ה-Razer Chroma RGB של החברה. על הלחצנים אפשר יהיה למצוא מקשי Doubleshot ABS חדשים ועמידים במיוחד לשימוש ממושך.

בעוד גרסת המקלדת הרגילה וגרסת ה-TKL חסרת פד המספרים זהות למדי ומגיעות עם פאנל עליון מאלומיניום, מלבד פד העכבר עצמו, גרסת המקלדת הרגילה מגיעה עם גלגלת ולחצן מדיה יעודיים מעל אזור פד המספרים, המאפשרים שליטה על המדיה ויכולת התאמה אישית של הפעולות דרך התוכנה היעודית של רייזר. הגרסה הרגילה תגיע גם עם משענת ניתקת לכף היד של המשתמש שאיננה כלולה בגרסת ה-TKL.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

מקלדת ה-BlackWidow V3 החדשה זמינה למכירה במחיר של 140 דולר לדגם הרגיל ו-100 דולר לגרסת ה-TKL.

בעוד שתחום המקלדות המכניות לא מיועד רק לשוק הגיימינג, זהו עדיין אחד מהתחומים העיקריים כיום בהם ניתן למצוא מקלדות מכניות, הנחשבות עדיפות על פני מקלדות הממברנה הרגילות. צמד מקלדות ה-BlackWidow V3 משפר פעם נוספת את עיצוב המקלדת הקלאסי של רייזר ונותן מענה לשחקני מחשב המעוניינים לקנות מקלדת גיימינג איכותית עם אפשרות לפד מקשים או מבנה TKL קומפקטי יותר.

השוואת מפרטים