מייסד OnePlus, קארל פיי, בישראל (צילום: גאדג'טי)

מייסד OnePlus, קארל פיי, בישראל (צילום: גאדג'טי)

דיווח חדש חושף כי קארל פיי, אחד ממייסדי OnePlus, עזב את החברה

| יום שלישי, 13 באוקטובר 2020, 13:30 | סלולר

חברת וואן פלוס (OnePlus) עוברת "טלטלה" בעקבות חשיפה כי קארל פיי (Carl Pei), אחד ממייסדי החברה יחד עם פיט לאו (Pete Lau), מנכ"ל החברה הנוכחי, עזב את החברה לפני מספר שבועות באופן שקט על מנת לעבוד על מיזם פרטי חדש.

המידע החדש שנחשף יממה בלבד לפני ההכרזה הצפויה על מכשיר ה-OnePlus 8T ביום שלישי, ה-14.10, מגיעה בתזמון בעייתי בעבור החברה.  קארל פיי פעל כחבר בדירקטוריון החברה והיה אחראי על מכשיר ה-OnePlus Nord, כאשר חלק מהמידע מצביע כי הוא עזב את החברה כבר לפני מספר שבועות מבלי שהדבר נחשף באופן פומבי.

בעוד שחברת וואן פלוס סירבה לאשר כי פיי עזב את החברה, צילומי מסך של מסמכים פנימיים של החברה שהגיעו דרך המשתמש JonSigur ברדיט, מציגים את המבנה הארגוני הנוכחי של החברה עם חוסר בולט של פיי עצמו, כאשר אמילי דאי (Emily Dai), האחראית על פעילות החברה בהודו, מונתה לראש חטיבת ה-Nord של החברה.

שינויים ארגוניים הם לא דבר חדש או מיוחד בעבור חברות רבות, ועם זאת עזיבה של מייסד של חברה היא דבר שונה והרבה יותר קריטי בעבור חברות דוגמת OnePlus, בה קארל פיי היה דמות פומבית מוכרת באופן גלובאלי. רבים שואלים האם פיי אכן עזב את החברה או "הועזב" על ידי החברה עצמה, כל זאת בצל השקת מכשיר ה-OnePlus 8T מחר.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות