דיל: מצלמות GoPro במחירי מבצע

אחרי הדיל המיוחד למצלמת ה-GoPro Hero 9 החדשה שהצגנו בחודש הקודם, מגיע כעת דיל כפול לשני הדורות הקודמים של מצלמות האקשן מבית גופרו, כשה-GoPro Hero 8 Black וה-GoPro Hero 7 Black מוצעות בהנחות מהמחיר הרגיל שלהן, עם אחריות לשנה מטעם היבואן הרשמי.

GoPro Hero 8 Black

מצלמת האקשן Hero8 Black הוצגה לראשונה על ידי גופרו לפני שנה, כשהיא מאפשרת הוספה פשוטה של מודולים ושיפור משמעותי למנגנון ייצוב התמונה שהוצג לראשונה ב-2018 עם דגם ה-Hero7 Black. המצלמה מגיע עם תמיכה בצילום וידאו ברזולוציית 4K עד 60 פריימים בשנייה, אפשרות צילום וידאו בהילוך איטי במיוחד של 240 פריימים בשנייה ברזולוציית Full HD 1080P ואפשרות לשידור וידאו חי ברזולוציית 1080P גם כן.

בצד התמונות מציעה המצלמה רזולוציה של 12 מגה-פיקסל עם תמיכה ב-HDR וכן תמיכה בפורמט RAW במצבי הצילום time-lapse ו-live burst. סביב המצלמה ממוקמים 3 מיקרופונים שיתרמו בסינון רעשים לתוצאה סופית טובה יותר, כאשר המצלמה עצמה עמידה במים עד לעומק של כ-10 מטרים ועמידה יותר הודות לשילוב זכוכית חזקה יותר המגנה על העדשה.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

מצלמת GoPro Hero8 Black (תמונה: GoPro)
מצלמת GoPro Hero8 Black (תמונה: GoPro)

GoPro Hero 7 Black

מצלמת ה-GoPro Hero 7 Black משלבת מסך בגודל 2 אינץ' ומגיעה עם תמיכה בצילום וידאו ב-4K ב-60 פריימים בשנייה, עם ייצוב וידאו הנתמך על ידי מעבד ה-GP1 שפיתחה החברה וכמות גדולה יותר של זיכרון לצידו. היא מאפשרת צילום תמונות סטילס ברזולוציית 12 מגה-פיקסל וצילום וידאו בהילוך איטי עד ל-240 פריימים בשנייה ברזולוציית 1080p, כאשר המצלמה עצמה עמידה במים עד לעומק של כ-10 מטרים.

GoPro Hero 7 Black (תמונה: GoPro)
GoPro Hero 7 Black (תמונה: GoPro)

המבצעים למצלמות ה-GoPro

בנוסף! מבצע ה-GoPro Hero 9 ממשיך – השתמשו בקוד הקופון שלנו: GadgetyKSP – ותוכלו לרכוש את המצלמה במחיר 1,799 ש"ח באתר KSP – לחצו כאן לרכישה ב-KSP.

השוואת מפרטים