הכירו את האפליקציה שתעזור לכם לשנות אייקונים ב-iOS בקלות ובמהירות

מערכת ההפעלה החדשה של אפל למובייל, iOS 14, הביאה עימה חידושים רבים ומשמעותיים. למרות זאת, לא הופתענו שדווקא היכולות לערוך את מסך הבית זכו לבאזז נרחב ברשת, ובראשן האפשרות לשנות אייקונים לאפליקציות המותקנות במכשיר – גם אם לא בדיוק כמו שציפינו. מדובר בתהליך שדורש לבצע מספר צעדים, עם תלות באפליקציית “קיצורי הדרך” (Shortcuts) של אפל. אך כעת מגיעה אפליקציית Launch Center Pro, שמשיקה פיצ’רים חדשים שיעזרו לכם לנהל את האייקונים במסך הבית בצורה פשוטה ומהירה הרבה יותר.

משתמשי אנדרואיד שקראו את ההקדמה בטח מגחכים קצת, אבל העובדה היא שלמשתמשי ה-iOS מתגלה כאן עולם חדש. התהליך שהפך לפופולרי בשבועות האחרונים דרש מספר צעדים לשינוי האייקונים במסך הבית של מכשיר ה-iOS שלכם: החבאת כל האפליקציות ממסכי הבית (ניתן לעשות זאת בזכות ההוספה של App Library), יצירת קיצור דרך לכל אפליקציה שתרצו שתופיע במסך הבית, ולאחר מכן בחירה באייקון אותו תרצו להציג עבור כל אפליקציה. כל זאת תוך התבססות ומעבר תמידי דרך אפליקציית Shortcuts של אפל, מה שמרגיש פחות טבעי.

אפליקציית Launch Center Pro מגיעה על מנת לפתור את הסוגיה בצורה שונה וללא תלות באפליקציית Shortcuts. היא מתבססת על היכולת להוריד והתקין פרופילים המבוססים על Web Clips (קישורי האפלקציות המגיעים מה-App Store), המאפשרים פתיחה ישירה של אפליקציות בצורה שמרגישה טבעית בדיוק כמו שאתם רגילים לעשות היום. השיטה לא מושלמת, ועדיין תצטרכו להחביא את האפליקציות ממסכי הבית בצורה ידנית ולשנות כל אייקון אינדיבידואלית. מנגד, האפליקציה כן מאפשרת הורדה מהירה של כל הלינקים הרלוונטיים לאפליקציות והניהול של האייקונים, מה שהופך את התהליך למאוד פשוט לשימוש. כמו כן, האפליקציה תפתח ישירות מבלי לעבור דרך Shortcuts בדרך.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

Launch Center Pro מאפשרת הגדרה של האייקונים מתמונות שצילמתם, תמונות ששמורות במכשיר או מתוך אייקונים שהאפליקצייה מציעה. תוכלו גם להוריד באופן עצמאי חבילות אייקונים שאנשים יצרו, אמנם תצטרכו לייבא אותן כתמונות עבור כל אייקון. החברה מנסה לשפר את התהליך, היא מרחיבה את היצע האייקונים ותמיכה בסטים של אייקונים צפויה להגיע בקרוב.

אפליקציית Launch Center Pro זמינה להורדה בחינם מה-App Store, אמנם אם תרצו את היכולת להוסיף ולנהל את האייקונים של האפליקציות שלכם תצטרכו לשלם עבור מנוי שנתי הכולל את כל יכולות האפליקצייה עבור $14.99 או תשלום חד פעמי של $19.99 לכלי ניהול האייקונים בלבד. עבור $34.99 תקבלו גישה לכל היכולות העכשוויות והעתידיות של האפליקציה.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים