סוני מדווחת על ביקושים גבוהים ל-PlayStation 5 טרם ההשקה

Playstation 5 (תמונה: Sony) Playstation 5 (תמונה: Sony)

הקונסולה החדשה של סוני, PlayStation 5, תושק אמנם רק ב-12 בנובמבר – אך המכשיר כבר מעורר ביקושים גבוהים בקרב הצרכנים. סוני פתחה את האפשרות להזמין מראש את המכשיר החדש, ובתוך 12 שעות בלבד מספר מכשירי ה-PlayStation 5 שנמכרו היה דומה למספר ה-PlayStation 4 שנמכרו במהלך שלושה חודשים מהשקת המכשיר. לאור הביקוש החריג, ייתכנו עיכובים באספקת המכשיר לחנויות, ויכול להיות שהגיימרים יתקשו להשיג לעצמם מכשיר בזמן ההשקה.

ג’ים ראיין (Jim Ryan), המנכ”ל של Sony Interactive Entertainment, התראיין לסוכנות הידיעות רויטרס. “הביקוש שהביעו הצרכנים באמצעות המכירות המוקדמות של המכשיר היו מאוד, מאוד משמעותיות“, אמר ראיין והוסיף: “ייתכן מאוד שלא כל מי שרוצה לרכוש PS5 ביום ההשקעה יוכל למצוא מכשיר לרכישה“. עם זאת, ראיין הבטיח כי החברה משקיעה כל מאמץ אפשרי על מנת להבטיח אספקה רציפה של קונסולות לקראת עונת החגים של סוף השנה.

לאחרונה מיקרוסופט רכשה את חברת בתסדה, שבין המשחקים שלה ניתן למצוא כמה סדרות פופלאריות במיוחד כמו Fallout ו-The Elder Scrolls. לאחר הרכישה צצו שמועות ברשת אודות המשחקים העתידיים של החברה, ששייכים כעת למיקרוסופט. אם לגיימרים היה חשש כלשהו בנוגע לכך שמשחקי בתסדה יהפכו לבלעדיים עבור Xbox (ו-Windows), נראה כי לדבר אין כלל השפעה על המכירות החזקות של ה-PlayStation 5. ייתכן והפרסום אודות התמיכה לאחור במשחקי ה-PS4 תרמו לבטחון הגיימרים במכשיר.

גם בישראל ניתן להזמין מראש את המכשיר החדש. ה-PS5 תגיע לישראל ב-1,999 ש”ח עבור הגרסה הדיגיטלית (ללא כונן אופטי) ובמחיר של 2,499 ש”ח עבור הגרסה הכוללת את הכונן האופטי, כאשר האספקה תחל ב-19.11.2020. המתחרות מצד מיקרוסופט, ה-Xbox Series X וה-Xbox Series S יימכרו בארץ במחירים 1350 ש”ח ו-2200 ש”ח, בהתאמה.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים