הדלפה: זה הוא עיצובו המעודכן של ה-Galaxy S30 Ultra

Samsung Galaxy S30 Ultra (הדלפה: OnLeaks@)

קצת יותר מ-10 ימים לאחר שגילינו כיצד נראה ה-Galaxy S30 Ultra בתמונות הדמיה ובסרטון המציג את עיצובו ב-360 מעלות, המדליף הצרפתי OnLeaks חוזר אלינו עם עדכון אודות עיצובו של מכשיר הדגל הבא מבית סמסונג וחושף כי ההדמיה הקודמת לא הייתה מדויקת לחלוטין. בנוסף לדגם האולטרה, סמסונג צפויה להציג גם את ה-Galaxy S30, אשר יגיע יחד עם ה-Galaxy S30 Plus.

על פי הדלפתו המעודכנת, מערך הצילום במכשיר המדובר עבר שינוי על ידי סמסונג וכעת הגיע לשלב הכמעט אחרון לפני שלב הייצור ההמוני. ההדמיה החדשה חושפת כי מיקומו של מבזק הלד השתנה, כשאת מיקומו המקורי תפס חיישן מסתורי שתפקידו עדיין לא ידוע. שאר חיישני הצילום עדיין נותרו במקומם, כך שנוכל להמשיך ולהבחין ב-4 חיישני צילום נפרדים הכוללים ביניהם חיישן במבנה מרובע לביצוע זום אופטי גדול.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

Samsung Galaxy S30 Ultra (תמונה: Voice)
Samsung Galaxy S30 Ultra (תמונה: Voice)

ההדלפה אינה חושפת מה יהיה תפקידו של החיישן החדש אשר הצטרף למערך, אך כן נוכל לשער כי מדובר בחיישן לייזר אשר יעזור בביצוע פעולות הצילום, כדוגמת ביצוע פוקוס מהיר יותר או בחיישן ייעודי לאיסוף עומק כדוגמת ה-LiDAR אותו אפל שילבה לאחרונה בדגמי האייפון 12 פרו. עם זאת, המדליף מאשר כי שאר העיצוב לא השתנה בכלל, מה שאומר שאנחנו עדיין צפויים לפגוש מסך גדול הנפרס מקצה לקצה וחור מצלמה קטן במיוחד.

אם נצלול אל הפרטים על הנייר, המדליף חוזר ואומר כי ה-Galaxy S30 Ultra יגיע עם מסך מקומר קלות בגודל של כ-6.7 עד 6.9 אינץ’ הנפרס מקצה לקצה וכולל חור מצלמה זעיר בחלקו העליון והאמצעי. בנוסף לזה, המדליף שולל את השמועות על שילובו של עט ה-S-Pen בדגם האולטרה כחלק מהמבנה המרכזי, כך שגם אם סמסונג מתכננת להציע תמיכה בעט הסטיילוס שלה עם הדגם הזה, לא נוכל להכניס את העט לגופו של המכשיר כפי שניתן לעשות עם סדרת ה-Galaxy Note.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים