דיווח: סדרת ה-Galaxy S21 תוכרז ב-14 בינואר

Samsung Galaxy S30 Ultra (הדלפה: OnLeaks@)

ענקית הטכנולוגיה הדרום-קוריאנית סמסונג עתידה להציג בקרוב את סדרת הדגל החדשה מתוצרתה, וכעת נוכל לומר כמעט בבטחה כי האירוע יתפוס מקום ב-14 בינואר, כך על פי מידע המגיע מזוג מדליפים בעלי רקורד מרשים בדיוק בפרטים. הזוג אשר מביא אלינו את הדיווח הם ג’ון פרוסר (Jon Prosser) ומקס ויינבך (Max Weinbach), בשעה שפרוסר פרסם את הדיווח בחשבון הטוויטר שבבעלותו ומקס אישר את הדיווח מיד אחריו.

במסגרת הציוץ אותו פרסם פרוסר, אנחנו מגלים כי סדרת ה-Galaxy S21 (או ה-Galaxy S30) תכלול 3 דגמים אשר יענו לשמות Galaxy S21, Galaxy S21 Plus ו-Galaxy S21 Ultra. על פי דבריו של המדליף, אירוע ההכרזה יתרחש ב-14 בינואר 2021, כאשר ההזמנות המוקדמות לרכישת המכשירים ייפתחו עוד באותו היום וההשקה בחנויות תתפוס את מקומה כשבועיים לאחר מכן, ב-29 בינואר.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

Samsung Galaxy S30 Ultra (הדלפה: OnLeaks@)
Samsung Galaxy S30 Ultra (הדלפה: [email protected])

לצד התאריכים והשמות, ציין פרוסר גם את צבעי הסדרה, ואלה מתגלים כשחור, לבן, אפור, כסוף, ורוד וסגול. עקב ציון הצבעים, גם המדליף ומנכ”ל חברת DSCC רוס יאנג (Ross Young) מצטרף לחגיגה ומשייך את הצבעים שנזרקו לאוויר על פי דגם. אם נתבסס על דבריו, מכשיר ה-Galaxy S21 יגיע בצבעים אפור, ורוד, סגול ולבן, בעוד שדגם הפלוס יגיע בצבעים שחור וכסוף ודגם האולטרה יוצע בצבעים שחור, כסוף וסגול.

אם הדבר אכן יתברר כנכון, סמסונג עתידה להחליף את הצבע השחור בצבע אפור לגרסת הבסיס של סדרת הדגל שלה, מה שמציג אסטרטגיה מנוגדת לחלוטין לזו של אפל, אשר החליפה את הצבע השחור באפור בסדרת הפרמיום שלה והשאירה את סדרת הבסיס עם הצבע השחור. כאמור לעיל, סמסונג תחליף את הצבע השחור באפור בגרסת הבסיס, בעוד שגרסאות הפרימיום כמו הפלוס והאולטרה ימשיכו להגיע בצבע שחור.

עיצובם של דגמי ה-Galaxy S21 (או S30) וה-Galaxy S21 Ultra (או S30 Ultra) כבר הודלפו קודם לכן בשתי הדלפות נפרדות, אשר הגיעו לצד פרטים טכניים ראשוניים עימם יגיעו עם השניים, כאשר הדגם הבסיסי צפוי להציע מסך בגודל 6.2 אינץ’ ומערך צילום משולש בגבו, ודגם האולטרה צפוי לשלב מסך גדול יותר של 6.7 עד 6.9 אינץ’ ומערך צילום מרובע בגבו.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים