הוכרז: DJI Mini 2 – דור שני לרחפן הזעיר עם יכולות צילום וטיסה משודרגות

DJI, יצרנית הרחפנים הסינית המוכרת בעולם, הכריזה על רחפן ה-DJI Mini 2, גרסה חדשה לרחפן הזעיר של החברה המגיע בגודל זעיר ומשקל של 249 גרם בלבד, עם טווח טיסה משופר של עד 10 ק”מ, זמן תעופה של 31 דקות ומערכת צילום משודרגת המסוגלת לצלם וידאו באיכות של עד 4K עם ביצוע זום של עד x4.

רחפן ה-DJI Mini 2 הוא דור ההמשך לרחפן ה-DJI Mavic Mini של החברה, אשר בדומה לו מגיע במבנה קטן וקומפקטי במיוחד, במשקל של פחות כ-249 גרם. שיפור גדול בדור החדש מגיע בדמות טכנולוגיית השידור OcuSync 2.0 המעניקה לרחפן טווח טיסה של עד 10 ק”מ, לעומת 4 ק”מ בלבד בדור הקודם, כאשר הוא מסוגל להתמודד עם רוחות עד רמה 5 ולטוס במהירות של עד 57.6 קמ”ש עם עד 31 דקות טיסה.

השיפור הגדול יותר מגיע ביכולות הצילום של ה-Mini 2, המגיע עם חיישן 1/2.3 אינץ’ משופר המסוגל לצלם תמונות סטילס באיכות 12 מגה-פיקסל, בדומה לדגם הקודם, אך עם יכולות צילום וידאו משופרות באיכות של עד 4K, לעומת 2.7K בדגם הקודם, עם אפשרות ביצוע זום של עד 4x ויכולת לצלם תמונות RAW.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

החברה הוסיפה לדגם החדש יכולת צילום Hyperlapse ב-4K וצילום מספר מצבי פנורמה באופן אוטומטי כמו זווית רחבה, 180 מעלות וספרה, זאת בנוסף למצבי התעופה QuickShots המובנים הכוללים:

  • מצב Rocket – אשר מטיס את הרחפן ישירות למעלה בקו ישר עם מצלמה מופנת מטה.
  • מצב Circle – אשר מטיס את הרחפן בתנועה מעגלית סביב האובייקט הנבחר לצילום ומקיף אותו מכל הצדדים.
  • מצב Dronie – אשר מטיס את הרחפן למעלה והרחק מהמשתמש תוך כדי שהוא נשאר ממוקד על המשתמש.
  • מצב Helix – אשר מטיס את הרחפן למעלה והרחק מהמשתמש תוך כדי שהוא מסתובב מסביב למשתמש.
  • מצב Boomerang – אשר מטיס את הרחפן מסביר למשתמש במסלול אליפטי דמוי בומברנג המתרחק ממנו וחוזר אליו תוך כדי שהוא ממוקד במשתמש.
רחפן DJI Mini 2 במצב מקופל (מקור DJI)

רחפן ה-DJI Mini 2 החדש זמין למכירה במחיר של של 449 דולר לגרסה הבסיסית ו-599 דולר לערכה המורחבת המגיעה עם 3 סוללות נוספות, עמדת הטענה ותיק נשיאה יעודי.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים