שעוני AMAZFIT (תמונה: ח.י)

שעוני AMAZFIT (תמונה: ח.י)

דיל: שעוני AMAZFIT בהנחות לחודש נובמבר

גל המבצעים של חודש נובמבר לא פוסח על מותג השעונים AMAZFIT, אותו מייבאת לישראל קבוצת ח.י., כאשר את מגוון השעונים ניתן למצוא כעת במבצע עד סוף החודש (30.11) או עד גמר המלאי. בין הדגמים במבצע ניתן למצוא גם שעונים ותיקים יותר כמו ה-Bip S וגם שעונים חדשים יותר כמו ה-AMAZFIT T-Rex ודגמי ה-Zepp.

לרשימת המוצרים באתר אייבורי

לרשימת המוצרים באתר KSP

לרשימת המוצרים באתר מחסני חשמל

רצועת ספורט AMAZFIT Band 5

רצועת ה-Amazfit Band 5 מקבילה למעשה לרצועת ה-Mi Band 5 של שיאומי, כאשר בגרסת ה-Amazfit Band 5 החדשה ניתן למצוא מסך AMOLED בגודל 1.1 אינץ', ברזולוציה של 126×294 פיקסלים, ותמיכה במעקב אחר 11 פעילויות ספורט שונות. הרצועה מאפשרת לעקוב אחר דופק, לבצע מדידת רווית חמצן בדם (SpO2) ומגיעה עם יכולת מעקב אחרי שנת המשתמש ותמיכה במעקב "שנת חלום" (REM).

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי דיל

בנוסף, הרצועה מגיעה עם עמידות למים בתקן 5ATM (עד 50 מטרים) ויכולת מדידת PAI (ר"ת Personal Activity Intelligence) המוכר משעוני ה-Amazfit השונים, כאשר זמן הסוללה יעמוד על עד 15 יום בשימוש רגיל או 25 יום במצב חיסכון.

מחיר מבצע: 170 ש"ח (במקום 199) – אייבורי \ מחסני חשמל \ KSP

רצועת Amazfit Band 5 (מקור הואמי)

שעוני AMAZFIT ZEPP E

דגמי ה-Zepp הגיעו לישראל רק לאחרונה, ומדובר במותג השם דגש על הצד האלגנטי יותר. זוג השעונים הזמינים בארץ הם ה-Zepp E Circle בעל העיצוב מהעוגל ומסך בגודל 1.28 אינץ' ברזולוציית 416×416 וה-Zepp E Square בעל המבנה המרובע בעל מסך ה-1.65 אינץ' ברזולוציית 348×442.

שעוני ה-Zepp E מציעים מעקב אחר 11 סוגי פעילויות ספורט שונות, עמידות במים בתקן 5ATM (עד 50 מטר), וניתן למצוא בהם גם חיישן אופטי למדידת דופק, מדידת רווית החמצן בדם (SpO2) וניטור שינה, כאשר בצד הסוללה הם מציעים עד 7 ימי שימוש במצב רגיל.

מחיר מבצע: 809 ש"ח (במקום 949)

שעוני Zepp E (מקור Zepp)

שעונים נוספים במסגרת המבצע


*חלק מהקישורים המופיעים בפוסט קשורים בתכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות