סמסונג מציגה את הדור הבא של טלוויזיות ה-MicroLED עם דגם חדש בגודל 110 אינץ’

טלוויזיית ה-MicroLED החדשה של סמסונג (מקור סמסונג)

סמסונג (Samsung) הכריזה על הדור הבא של טלוויזיות ה-MicroLED, עם הצגת דגם 4K חדש ועצום ממדים, המחליף את עיצוב סדרת טלוויזיות The Wall של החברה, כשהוא מגיע כיחידה אחת בגודל 110 אינץ’ עם יחס מסך-גוף של 99.99% וללא מודולים נפרדים כבעבר. הדגם החדש והענק מאפשר להתייחס אליו כאל 4 טלוויזיות 55 אינץ’ נפרדות, כשהוא מסוגל להציג תוכן מ-4 מקורות בו זמנית.

בניגוד לדגמי ה-MicroLED הקודמים של החברה מסדרת The Wall, שהשתמשו במודולי MicroLED קטנים ומודולריים שנועדו לשימוש בעיקר לשוק העסקי ולעשירון העליון, הדגם החדש מיועד, לפי החברה, לשוק הביתי. השימוש בטכנולוגיית ה-MicroLED מאפשרת לדגם לקבל הרבה מהיתרונות של טכנולוגיית ה-OLED בזכות השימוש בנורות לד נפרדות, המאפשרות קבלת תצוגה שחורה באמת ואיכות צבעים גבוהה במיוחד עם תמיכה ב-4K HDR ועמידה ב-100% מתקן הצבעים Adobe RGB ו-DCI.

היתרון הגדול ביותר של טכנולוגיית ה-MicroLED מגיע בדמות השרידות הארוכה של הטכנולוגיה לעומת OLED, כאשר לפי סמסונג, הדגם החדש עמיד לשימוש של עד 100 אלף שעות או למעלה מ-11 שנים. הדור החדש של ה-MicroLED מאפשר לסמסונג לייצר טלוויזיה בעלת יחס גוף-מסך של 99.99%, כאשר היא אף מצליחה לדחוס בה מערכת סראונד הפועלת ב-5.1 הרוצים ותומכת בטכנולוגיית ה-Object Tracking Sound Pro, המאפשרת שמע חכם המכוון את האודיו לרמקולים המתאימים לפי הנעשה במסך.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

טלוויזיית ה-MicroLED החדשה של סמסונג (מקור סמסונג)

טלוויזיית ה-MicroLED החדשה של סמסונג תהיה זמינה בשוק הגלובאלי בתחילת 2021, אך בשלב זה החברה לא מסרה את המחיר הצפוי של הדגם החדש.

טלוויזיית ה-MicroLED החדשה של סמסונג מגיעה כחלק מגל ההכרזות הצפוי של החברה לקראת תערוכת ה-CES 2021. למרות שהחברה לא חשפה את המפרט המלא או תג מהחיר של הדגם החדש, אין ספק כי הוא צפוי לעלות הרבה יותר מדגמי ה-QLED 4K האחרים שלה, ואף דגמי ה-8K, אך עם זאת להיות זול יותר מהדור הקודם של דגמי ה-MicroLED.

השוואת מפרטים