גל גדות תחזור לגלם את וונדר וומן בסרט שלישי ואחרון

גל גדות מתוך "וונדר וומן 1984" גל גדות מתוך “וונדר וומן 1984” (באדיבות Warner Bros)

שלושה ימים בלבד אחרי ש“וונדר וומן 1984” (Wonder Woman 1984) שוחרר לצפייה ביתית למנויי HBO Max בארה”ב, אולפני האחים וורנר מאשרים פיתוח של סרט שלישי בסדרה. הבמאית פטי ג’נקינס, תחזור לכתוב ולביים את הסרט שיחתום את הטרילוגיה.

הסרט היה הראשון ששוחרר בפלטפורמת הסטרימינג HBO Max, והוא זה שחונך את שיטת ההפצה החדשה של אולפני וורנר. כל סרטי השנה הבאה של הסטודיו ישוחררו בו זמנית בבתי הקולנוע ולצפייה ביתית בפלטפורמה. על פי נתוני הצפייה ב”וונדר וומן 1984″, נראה כי השיטה עובדת לא רע. אף שרבים בחרו לצפות בסרט בביתם, הוא עדיין הרוויח סכום יפה במכירת כרטיסים בקולנוע, לפחות לתקופת הקורונה. הסרט הוקרן בכ-2000 בתי קולנוע ברחבי ארה”ב וגרף כ-16.7 מיליון דולר.

ב-HBO Max צפו בסרט ביום יציאתו בלבד כמחצית ממספר מנויי הפלטפורמה – כ-6 מיליון צופים מתוך 12 וחצי מיליון המנויים. הסרט יישאר זמין לצפייה למשך חודש. על פי המדד של אתר Torrent Freak, הפך וונדר וומן 1984 במהרה לסרט שהורד הכי הרבה באופן פיראטי בשבוע האחרון, כשהוא עוקף את TENET של כריסטופר נולאן ואת Soul של דיסני-פיקסאר.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

אף ההצלחה בצפייה הביתית, בוורנר מיהרו להבטיח כי הסרט הבא ישוחרר בבתי הקולנוע ולא בפלטפורמת הסטרימינג. בכל זאת, מדובר בסרט שובר קופות יקר ועד יציאתו בעוד מספר שנים, בתי הקולנוע צפויים לחזור לפעילות רגילה.

מעבר לחזרתן של גל גדות ופטי ג’נקינס טרם ידועים פרטים על הסרט הבא. בינתיים, את וונדר וומן של גדות נוכל לראות בגרסתו החדשה של זאק סניידר לסרט “ליגת הצדק” מ-2017. הסרט נערך מחדש על ידי הבמאי ויעלה בשנה הבאה ל-HBO Max כמיני סדרה בת 4 פרקים.

השוואת מפרטים