הדלפה: Galaxy S21 Ultra יתמוך במצבי צילום חדשים ויציע עד 16GB RAM

לפני קצת יותר מיממה סמסונג חשפה באופן רשמי כי תערוך את אירוע ההכרזה על סדרת ה-Galaxy S21 ב-14.1, יום חמישי, וכעת, הדלפה חדשה חושפת המון פרטים חדשים שלא היו ידועים לפני כן. עם זאת, קשה היה לעשות פעולה שכזו גם מצד המדליף, זאת עקב העובדה שכל הפרטים הרגילים אודות המכשיר כמו מפרטו הטכני, עיצובו ומחירו כבר ידועים, כך שכל שנותר להדליף הם הפיצ'רים.

דרך סרטון בן כ-3 דקות חשף היוטיובר Jimmy is Promo צילומי מסך ממכשיר ה-Galaxy S21 Ultra, אשר מציגים את מירב הפיצ'רים החדשים בהם הוא יתמוך. בצילום המסך הראשון המופיע בסרטון ניתן לראות כי סמסונג מתכננת להטמיע תמיכה במעבר מהיר בין מכשירים, כך שאם פתחתם את הדפדפן על ה-Galaxy S21 Ultra ולאחר מכן עברתם לטאבלט שלכם שמחובר גם הוא לאותו חשבון סמסונג, תוכלו ללחוץ על כפתור הפעולות האחרונות ולהמשיך היכן שהפסקתם.

צילום המסך השני מגלה כי סמסונג העבירה את האפשרויות לשינוי בין רזולוציות הסרטה לחלקה העליון של התצוגה בתוך עמוד ההסרטה, זאת כשעד היום ניתן היה לשנות את הרזולוציה רק דרך כניסה להגדרות הצילום. בצילום המסך השלישי אנחנו רואים כי ישנה אפשרות חדשה לבחירה של רקעים דינאמיים שיופיעו כאשר נקבל שיחה, ומיד לאחר מכן את צילום המסך שמוכיח כי המכשיר יתמוך בעבודה עם עט הסטיילוס החכם S-Pen.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

Samsung Galaxy S21 Ultra, כסוף למעלה שחור למטה (תמונה: evleaks)
Samsung Galaxy S21 Ultra, כסוף למעלה שחור למטה (תמונה: evleaks)

כבר על מסך הבית ניתן למצוא שינוי נוסף, וזה מגיע בצורת האפשרות לבחירה בין צפייה בחדשות האחרונות דרך Google Discover או דרך Samsung Free. בחזרה לחלקת הצילום, כאן סמסונג משלבת פיצ'ר חדש לו היא קוראת "Focus Enhancer", ואת זה החברה ממליצה להדליק על מנת לשפר את ביצועי הפוקוס. עם זאת, אנחנו תוהים מדוע זה לא פיצ'ר הפועל באופן אוטומטי מלכתחילה, אך על השאלה הזו נקבל תשובה רק עם ההסבר המלא על הפיצ'ר בשלב ההכרזה.

בנוסף לפרטים הללו, מצב ה-Directors View מאפשר לנו גישה לצילום סרטונים גם ממערך הצילום האחורי וגם ממערך הצילום הקדמי בו-זמנית, כשבחלקת הממשק נוכל להציג את זוג הסרטונים בתוך ריבוע, חצי-חצי או לבד על מסך מלא. לפיצ'ר הזה סמסונג מצרפת גם מצב עדכני הנקרא Portrait Video, וזה יעשה עבודה דומה למצב הפורטרט בתמונות, רק בוידאו. בחלקת המפרט הטכני, המכשיר צפוי להגיע עם סוללה בקיבולת 5000 מיליאמפר/שעה, זיכרון עבודה מירבי של 16 גיגה-בייט ונפח אחסון מירבי של עד 512 גיגה-בייט.

כפי שמצוין לעיל, סמסונג עתידה להציע תמיכה בעבודה עם עט הסטיילוס S-Pen, אך זה יגיע בנפרד כאביזר הניתן לרכישה בנוסף למכשיר. על מנת לאחסן אותו, תצטרכו גם לקנות כיסוי המגיע עם בית ייעודי בשבילו או לשים אותו איתכם בכיס. הכיסויים המקוריים של סמסונג מדגמי ה-Clear View והסיליקון יגיעו עם בית ייעודי לעט, אך כרגע לא ידוע על כיסויים נוספים התומכים בכך.

השוואת מפרטים