לוגו מיקרוסופט סניף הרצליה (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי

מיקרוסופט עובדת על תוכנת אאוטלוק חדשה ואחידה לכלל מערכות ההפעלה

| יום שלישי, 5 בינואר 2021, 17:50 | תוכנה ואינטרנט

מיקרוסופט (Microsoft) מפתחת תוכנת אאוטלוק (Outlook) חדשה תחת שם הקוד Monarch והשם One Outlook כפתרון חדש למשתמשי החברה. התוכנה החדשה צפויה להציע ממשק יומן ומייל מאוחד, שנועד להחליף את תוכנת המייל והיומן המובנים במערכת הווינדוס 10 ושאר גרסאות האאוטלוק למחשבי הווינדוס, מחשבי מק עם מערכת ה-macOS וגרסת OWA (ר"ת Outlook Web Access) המקוונת.

בעוד שרובנו מכירים את תוכנת האאוטלוק של מיקרוסופט דרך הגרסה המובנית במערכת ההפעלה או מחבילת האופיס, למעשה מדובר על אוסף גרסאות שונות ונפרדות, בין אם מדובר על גרסת Win32, UWP או גרסת המק של התוכנה, כל אחת מהן מפותחת ומתקיימת באופן עצמאי האחת מן השניה.

עם גרסת ה-Monarch הנמצאת כיום בשלבי פיתוח מוקדמים, מיקרוסופט מעוניינת לאחד את כלל פתרונות החברה למוצר אחד, ומכאן גם השם One Outlook, כאשר הממשק צפוי להיות דומה לגרסת ה-Outlook Web המקוונת הזמינה כיום, בשילוב מגוון שיפורים והיכולת לעבוד בצורה לא מקוונת על מערכות המחשב השונות. גרסת ה-One Outlook החדשה צפויה להיות זמינה לקראת סוף 2021, עם צפי שילוב במערכת הווינדוס 10 ב-2022.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

One Outlook (מקור Richard Hay @WinObs)

למרות שלא מעט משתמשים ביתיים נעזרים לרוב בפתרונות מייל ויומן מקוונים דוגמת אלו של ג'ימייל מבית גוגל, קיימים לא מעט משתמשים ביתיים ועסקיים שמעדיפים להשתמש בתוכנות יעודיות. מערכת האאוטלוק של מיקרוסופט נותנת פתרונות לא רק לשירותים של החברה עצמה, אלא מאפשרת לחבר חשבונות של חברות אחרות לתוך מערכת אחת לשימוש נוח יותר.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות