אסוס תשיק את ה-ROG Phone 5 בישראל בהמשך השנה

ROG Phone 3 (צילום: אוהד צדוק, גאדג'טי) ROG Phone 3 (צילום: אוהד צדוק, גאדג’טי)

מכשירי הגיימינג מסדרת ROG Phone של ASUS יגיעו לישראל מאוחר יותר השנה, כך חשף היום (ג’, 26.1) מנכ”ל אסוס ישראל, רע קורנבליט, באירוע לעיתונאים שערכה החברה בזום. המכשיר המדובר צפוי להיות ה-ROG Phone 5, אשר טרם הוכרז באופן רשמי, ועל כן לא ידוע בשלב זה מתי בדיוק יגיע הדגם החדש לארץ או מה יהיה מחירו.

ההבטחה להשקה של סמארטפון הגיימינג הבא של ASUS בישראל מגיעה לאחר שבשנה שעברה הבטיחה הנציגות המקומית לבחון את הנושא. נזכיר כי ה-ROG Phone 3 נחת על שולחננו בסמוך להשקתו הרשמית בעולם, אך דגם זה לא הגיע לישראל בפועל.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

הדלפות אודות ה-ROG Phone 5 חשפו חלקים ממפרטו הטכני, זה צפוי לכלול את מערכת השבבים Snapdragon 888 של קוואלקום, זיכרון עבודה (RAM) של החל מ-8 גיגה-בייט וסוללת 6,000mAh, אך בהתחשב במפרטו המרשים של ה-ROG Phone 3, שהגיע עם כמות זיכרון כפולה, נפח אחסון של 512 גיגה-בייט ומסך בקצב רענון של 144 הרץ, נדמה כי ההדלפות הנוכחיות ממעטות ביכולותיו של המכשיר העתידי.

ההכרזה על מכשיר הגיימינג ROG Phone 5 צפויה להתקיים במחצית הראשונה של 2021, אך במועד זה ASUS עדיין לא קבעה תאריך רשמי לחשיפתו.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים