סוניק הקיפוד יחזור בסדרת אנימציה חדשה בנטפליקס

סוניק

אחרי שזכה לסרט בכיכובו, שהיה אחד הסרטים האחרונים שהספיקו לצאת בקולנוע ב-2020, דמותו האהובה של סוניק הקיפוד תזכה גם לסדרת אנימציה משלה – בדיוק בזמן לחגיגות 30 השנה לדמות.

נטפליקס הזמינה 24 פרקים של סדרת אנימציה לילדים בשם “סוניק פריים” (Sonic Prime), אשר צפויה לעלות בפלטפורמה במהלך 2022. הסדרה תעקוב אחר הרפתקאותיו של הקיפוד המהיר להציל את היקום – אך יותר מכך, תעסוק בגילוי עצמי וגאולה. ייתכן וזהו רמז לדמויות נוספות המוכרות מהסדרה שיופיעו כאן בתפקיד שאינו לחלוטין של הרשעים המוחלטים אשר היו, למשל דוקטור רובוטניק – אותו גילם ג’ים קארי בסרט הלייב-אקשן.

סוניק הקיפוד נוצר לראשונה כאשר חברת סגה חיפשה דמות שתהיה מזוהה עימה ועם פלטפורמת המשחקים שלה, מגה-דרייב, בסוף שנות ב-80 – דמות שתוכל להתחרות עם סופר מריו של חברת נינטנדו. סוניק הפציע לראשונה במשחק משלו ב-1991 ומהר מאוד הפך להצלחה מסחררת. משחקי המחשב של סוניק לאורך השנים מכרו מעל ל-1.14 מיליארד עותקים. בשנת 1993 זכה סוניק לסדרת האנימציה הראשונה שלו, ששודרה במשך 65 פרקים, ומאז כיכב בשלל סדרות המשך כגון “מחתרת סוניק” (Sonic Underground), “סוניק X”, “סוניק בום” ושלל סרטים קצרים.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

הסרט שיצא בשנה שעברה, ושילב את דמותו הממוחשבת של סוניק בעולם לייב אקשן, גרף כ-320 מיליון דולר בקופות ברחבי העולם. רק לפני מספר ימים אחת מכוכבות הסרט, טיקה סאמפטר, חשפה כי סרט המשך יחל להצטלם במרץ השנה בוונקובר ובהוואי.

“סוניק פריים” תופק בקנדה על ידי חברת סגה ואולפני Man of Action, שעבדו על הסרט זוכה האוסקר “6 גיבורים” של פיקסאר.

השוואת מפרטים