הוכרז: MediaTek M80 5G – מודם דור 5 עם תמיכה ברשתות mmWave ו-Sub-6 GHz

מודם MediaTek M80 5G (מקור מדיה-טק)

יצרנית השבבים מדיה-טק (MediaTek) הטיוואנית הכריזה היום (ג’ 2.2) על השקת מודם ה-MediaTek M80 5G, הדור הבא של מודמי הדור החמישי של החברה המגיע עם תמיכה בטכנולוגיות ה-mmWave ו-Sub-6 GHz המציע מהירות העברת נתונים גבוהה יותר מהמתחרות, עם קצב הורדה של עד 7.67Gbps.

מודם ה-M80 5G החדש מחליף את מודם ה-M70 5G הקודם ששולב בשבבי ה-Dimensity של החברה, כאשר הוא תומך ברשתות דור 5 בטכנולוגיות ה-mmWave ו-Sub-6 GHz. הוא תומך בקצב הורדה מירבי של 7.67Gbps ובקצב העלאה מירבי של 3.76Gbps, זאת בהשוואה למודם ה-Snapdragon X60 5G של קוואלקום המגיע לקצב הורדה מירבי של 7.5Gbps והעלאה של 3Gbps, ומודם הדור 5 המובנה של סמסונג ב-Exynos 2100 המגיע לקצב הורדה מירבי של 7.35Gbps והעלאה של 3.67Gbps.

המודם החדש של מדיה-טק עומד בסטנדרט ה-3gpp release 16 העדכני, עם תמיכה בתקני ה-TDD ו-FDD, רשתות 5G NSA ו-5G SA, ובטכנולוגיות ה-dual 5G SIM לשימוש בשני סימים בדור 5 במקביל ו-DSS (ר”ת Dynamic Spectrum Sharing). בנוסף, יציע המודם תמיכה בטכנולוגיית ה-Dual VoNR (ר”ת 5G Voice-over-NR), המקבילה לטכנולוגיית ה-VoLTE לשיחות קוליות על גבי רשת הדור הרביעי (LTE) עם תמיכה בשני כרטיסי סים.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

אינפוגרפיקה מודם MediaTek M80 5G (מקור מדיה-טק)

מודם ה-MediaTek M80 5G החדש צפוי להישלח ללקוחות החברה לבדיקה מאוחר יותר במהלך 2021, כאשר אין צפי נוכחי למכשירים סלולריים שישתמשו בו כרגע.

מודם ה-M80 החדש של מדיה-טק מציג שוב את התחזקות החברה בשוק הסלולרי, כאשר נכון לרגע זה מדובר במודם הדור 5 המהיר ביותר בהשוואה למתחרות.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים