הג’וקר נחשף בטריילר המלא לגרסת הבמאי של “ליגת הצדק”

דמויות ליגת הצדק (תמונה: Warner Bros)

אחרי שנים של קריאות לשחרורה, גרסת הבמאי לסרט “ליגת הצדק” מגיעה סוף סוף לפלטפורמת HBO Max ומתהדרת בטריילר חדש וארוך יותר מההצצות הקצרות שקיבלנו עד כה.

מדובר בגרסה חדשה וארוכה במיוחד, בת ארבע שעות, לסרט מ-2017 שערך מחדש במאי הסרט המקורי זאק סניידר. סניידר עזב את צילומי הסרט לאחר מות בתו, והוחלף על ידי ג’וס ווידון (“באפי קוטלת הערפדים”, “הנוקמים”). הגרסה של ווידון זכתה לביקורות פושרות, וקהל מעריצי דמויות הקומיקס של די.סי בילו שלוש שנים בתקווה לצפות בגרסה שתיכנן סניידר.

בטריילר החדש ניתן לראות כי הנבל דרקסייד תופס את מקומו כנבל המרכזי של הסרט – שינוי שערך ווידון בגרסתו, כאשר הסיר את הדמות. אך ההפתעה הגדולה של הטריילר היא חשיפתו של הג’וקר, בגירסתו של השחקן ג’ארד לטו. עד כה הג’וקר של לטו הספיק להופיע רק בסרט אחד – “יחידת המתאבדים” מ-2016. הוא צפוי לחזור בסרט עתידי על מערכת היחסים שלו עם הארלי קווין – אך כרגע הסרט בשלבי תכנון בלבד. בטריילר הוא נראה מלין מול באטמן על מצב החברה, שבה כבוד הינו ערך שאבד, ונותר רק זכרון רחוק.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

כל כוכבי הסרט המקורי חוזרים כמובן גם בגרסה זו, ביניהם בן אפלק, הנרי קאביל, גל גדות, עזרא מילר, ג’ייסון מומואה וריי פישר.

הטריילר החדש מגיע בדיוק לאחר סוף שבוע ובו מספר שחקניות חשפו בפוסטים אישיים את התנהגותו הכוחנית והנצלנית של ג’וס ווידון על הסט של “באפי קוטלת הערפדים”. השחקניות הצטרפו לקריאה כנגד ווידון שהחל השחקן ריי פישר, המגלם ב”ליגת הצדק” את דמותו של סייבורג. פישר ביקר את ווידון על התנהגות בלתי מקצועית ואף גזענית על סט הסרט, וזמן המסך שלו צומצם משמעותית לאחר שווידון קיבל את המושכות עם עזיבתו של סניידר. מהטריילר החדש נראה כי תפקידו של פישר גדל בגרסה זו.

גרסת הבמאי של סניידר תעלה ב-HBO Max ב-18 במרץ. על אף שתוכנן תחילה לפצל את הסרט לסדרה בת ארבעה חלקים, לבסוף הוחלט להעלות את הסרט כולו ללא פיצול – כך שיעלה כסרט באורך 4 שעות.

השוואת מפרטים