סמסונג משחררת את עדכון One UI 3.1 למגוון מכשירים קודמים

One UI 3.1 (תמונה: סמסונג) One UI 3.1 (תמונה: סמסונג)

לאחר שהציגה את סדרת ה-Galaxy S21 עם ממשק ה-One UI 3.1, סמסונג מתחילה כעת בהפצה של הממשק העדכני גם למגוון מכשירים ישנים יותר מתוצרתה. עם הממשק החדש כל המכשירים אשר יקבלו את העדכון יוכלו ליהנות ממגוון פיצ’רים חדשים כמו מצב Single Take משופר, מצב Eye Comfort Shield מותאם אישית ועוד.

במסגרת העדכון סמסונג תביא למשתמשי המכשירים שיעודכנו את פיצ’ר ה-Multi Mic Recording אשר מתיר הקלטה ממספר מיקרופונים במקביל בתוך הקלטה במצב וידאו מקצועי. באמצעות המצב הזה ניתן להקליט אודיו גם מהמיקרופונים שבטלפון וגם באמצעות אוזניות בלוטות’ כדוגמת ה-Galaxy Buds Pro. בנוסף, סמסונג שיפרה את הפוקוס והחשיפה במגע על המסך כך שהתהליך יהיה קל ומהיר יותר.

בתוך עורך התמונות של החברה נוכל למצוא כעת גם אפשרות להסיר אובייקטים מהתמונה במהירות, כך שאם מישהו מופיע בפינה של התמונה והייתם מעדיפים אותה בלעדיו, תוכלו לסמן אותה על מנת שיוסר ממנה. גם מצב ה-Single Take המשופר מגיע כחלק מהעדכון, וזה מציע כעת אפשרות לצילום בהילוך איטי ואיגוד של מספר קטעי וידאו לאחד באופן אוטומטי.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

One UI 3.1 (תמונה: סמסונג)
One UI 3.1 (תמונה: סמסונג)

על מנת לשתף קבצים ותמונות ללא מידע המקושר אליהם כמו המיקום או דגם המכשיר ממנו הם נלקחו, ניתן להשתמש בפיצ’ר ה-Private Share ולהסיר את המידע בעת שיתוף או לשלוט על הגישה לקובץ לאנשים נבחרים. לבסוף, נמצא כאן גם את פיצ’ר ה-Auto Switch, אשר מציע מעבר מהיר וחלק של האודיו בזמן מעבר בין האזנה במכשירי גלקסי שונים.

להלן רשימת המכשירים אשר יקבלו את העדכון ל-One UI 3.1:

  • Galaxy A50, Galaxy A51, Galaxy A70, Galaxy A71, Galaxy A80, Galaxy A90
  • Galaxy Fold, Galaxy Z Fold 2, Galaxy Z Flip 4G/5G
  • סדרת ה-Galaxy S10
  • סדרת ה-Galaxy S20
  • סדרת ה-Galaxy Note 10
  • סדרת ה-Galaxy Note 20

השוואת מפרטים