הדלפה: עיצובו של ה-Huawei P50 Pro נחשף עם מודול צילום עצום

Huawei P50 Pro (תמונה: Voice / OnLeaks) Huawei P50 Pro (תמונה: Voice / OnLeaks)

כמעט חצי שנה עברה מאז חשפה החברה את סדרת ה-Huawei Mate 40, וכשנחצה את קו חצי השנה צפויה החברה להציג את סדרת ה-Huawei P50 אשר תכלול בתוכה גם את מכשיר ה-Huawei P50 Pro שנחשף כעת דרך תמונות הדמיה מלאות. את התמונות החדשות מביא אלינו המדליף המוכר OnLeaks, אשר חושף את עיצובו המלא של המכשיר הבא מבית וואווי.

על פי התמונות, נוכל למצוא בחזית המכשיר מסך מקומר בגודל 6.6 אינץ’, עם חור מצלמה בחלקו העליון והאמצעי ושוליים קטנים במיוחד. בחלקה העליון והאמצעי של התצוגה ניתן להבחין בחור מצלמה קטן, אשר מהווה בית למצלמת הסלפי שתשב בתוכו. מתחת לפאנל התצוגה עתיד להימצא סורק טביעות אצבע, אשר יתיר פתיחה מהירה של נעילת המכשיר.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

את הרמקולים של המכשיר נוכל למצוא במסגרתו העליונה ובמסגרתו התחתונה, בשעה שאלו יפעלו יחד על מנת להעניק חווית שמע סטראופונית. עוד במסגרתו ניתן להבחין גם ב-3 מיקרופונים ובנורית אינפרה-אדום (IR) שתציע שליטה על מגוון מוצרים בבית היישר מהסמארטפון. גופו של המכשיר נמדד באורך של 159 מ”מ, עם רוחב של 73 מ”מ ועובי של 8.6 מ”מ.

במעבר לחלקו האחורי, כאן נגלה את מודול מערך הצילום העצום, בו וואווי ממקמת זוג עיגולים בגודל כולל של כמעט חצי מאורכו של המכשיר, אך לצערנו לא ידוע האם וואווי מתכננת למקם שם זוג חיישנים גדולים מאוד או מספר חיישנים קטנים בתוך כל עיגול. על פי המדליף, העיגולים כל כך גדולים שלהשערתו יש יותר מחיישן אחד בכל עיגול שכזה.

השוואת מפרטים