בזק משיקה רשת סיבים עם חבילות אינטרנט חדשות בקצב של עד 1 גיגה

פריסת רשת סיבים בזק (צילום: יח"צ בזק) פריסת רשת סיבים בזק (צילום: יח”צ בזק)

בזק מצטרפת היום (א’, 14.3) לפרטנר, סלקום ו-HOT ומודיעה על השקת רשת הסיבים האופטים חדשה שתאפשר למשתמשים ביתיים ליהנות מחיבור אינטרנט בקצבים גבוהים מבעבר, כשהיא משיקה שתי חבילות גלישה במהירויות של 600 מגה-ביט ו-1 גיגה-ביט החל ממחיר של 109 ש”ח בחודש, ומבטיחה כי בקרוב תשיק גם חבילת גלישה במהירות 2.5 גיגה-ביט בשנייה.

מבזק נמסר כי רבע מיליון משקי בית במרכז ובפריפריה יוכלו להתחבר לסיב האופטי של החברה במעמד ההשקה, וכי עד סוף השנה היא צופה כי תוכל להגביר את קצב הפריסה ולהגיע עד למיליון משקי בית. לשם השוואה, פירסמה הבוקר (א’) חברת פרטנר כי מיזם הסיבים שלה מחובר כיום בפועל עבור כ-150 אלף משקי בית, המהווים כ-30% מסך הזמינות של “פרטנר פייבר” בבניינים ברחבי הארץ, זו עומדת על כ-500 אלף.

בשלב הראשון בזק מציעה שתי חבילות לתשתית האינטרנט הביתי (המחירים לא כוללים חיבור לספק אינטרנט ולא את עלות ההתקנה הנוספת):

  • חבילה א’: 600 מגה-ביט בהורדה (Download) ו-60 מגה-ביט בהעלאה (Upload) במחיר 109 ש”ח (תשתית בלבד, לא כולל ספק)
  • חבילה ב’: 1 גיגה-ביט בהורדה (Download) ו-100 מגה-ביט בהעלאה (Upload) במחיר 119 ש”ח (תשתית בלבד, לא כולל ספק)

בנוסף לעלות החודשית עבור התשתית, מציינת בזק כי נדרש מהמתחברים לרשת הסיבים שלה גם תשלום עבור ההתקנה, זה עומד היום על 12.5 שקלים בחודש למשך 36 חודשים (450 ש”ח בסה”כ), מחיר אותו מגדירה החברה כ”מבצע”, שיהיה תקף עד ה-15.6.2021.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

דודו מזרחי, מנכ”ל בזק:

כניסה של חברה כמו בזק לשוק הסיבים תוביל למהפכה בענף ועד לסוף השנה 40% ממשקי הבית בישראל יוכלו ליהנות מגלישה בקצבים אולטרה מהירים.

זמן קצר לאחר שהודיעה בזק על השקת תשתית הסיבים החדשה, יצאה בזק בינלאומי עם זוג חבילות ספק אינטרנט ביתי התואמות לרשת החדשה של בזק, תחת השם +Fiber.

החבילות יוצעו במחיר של החל מ-19.90 ש”ח בחודש למשך תקופה של שנה עבור התחברות לחבילת ספק+תשתית בלבד, על גבי תשתית הסיבים החדשה של בזק, כאשר המחיר של בזק בינלאומי מתייחס לעלות עבור ספק בלבד, אליו ידרשו המשתמשים לשלם בנוסף גם עבור עלות התשתית של בזק. רכישת חבילת ספק בלבד מבזק בינלאומי תעלה 39.90 ש”ח.

השוואת מפרטים