דיל: הנחות על מוצרי Huawei באליאקספרס

מבצע הנחות מיוחד על מוצרים שונים של חברת וואווי (Huawei) יוצא היום (ב’, 15.3) לדרך ויהיה זמין עד מחר (16.3). במסגרת יום המכירות המיוחד באתר אליאקספרס (AliExpress Huawei Brand Fest) ניתן למצוא שעונים ואוזניות בדגמים שונים בהנחות, יחד עם קופונים הזמינים בעמודי המוצרים.

מבצעי המכירות של Huawei

במסגרת מבצעי המכירות של מותג Huawei ניתן למצוא הנחות על שעונים ואוזניות של החברה. שימו לב! מוצרים ביבוא אישי במחיר העולה על 74.99 דולר דרושים בתשלום מע”מ עם הגעתם לארץ. קראו עוד על יבוא אישי באתר המכס של רשות המיסים.

הדגמים במבצע:

שעון חכם Huawei Watch GT 2 Pro במחיר 209.99 דולר – עם מסך AMOLED בגודל 1.39 אינץ’, מעקב אחר סוגי פעילות ספורט שונים, מעקב אחר דופק וחיישן רוויית חמצן בדם (SpO2). על פי וואווי, השעון מציע זמן סוללה של עד 14 יום בשימוש רגיל, 30 שעות במצב GPS או 24 שעות רצופות של ניגון מוזיקה.

לחצו כאן לעמוד המוצר באליאקספרס

שעון חכם Huawei Watch GT 2 במחיר 129.99 דולר – עם מסך AMOLED בגודל 1.39 אינץ’, מעקב אחר סוגי פעילות ספורט שונים, מעקב אחר דופק ועמידות במים תחת תקן 5ATM. על פי וואווי, השעון מציע זמן סוללה של עד 14 יום בשימוש רגיל, 30 שעות במצב GPS.

לחצו כאן לעמוד המוצר באליאקספרס

שעון Huawei Watch GT 2 זהב בגודל46 מ"מ (מקור Huawei)
שעון Huawei Watch GT 2 זהב בגודל 46 מ”מ (מקור Huawei)

שעון חכם Huawei Watch GT 2e במחיר 109.99 דולר –  גרסה ספורטיבית של שעון ה-GT 2 בעלת עיצוב משופר עם גוף עשוי פלדת אל-חלד ורצועת סיליקון ספורטיבית. עם מסך AMOLED בגודל 1.39 אינץ’, מעקב אחר סוגי פעילות ספורט שונים, מעקב אחר דופק ועמידות במים תחת תקן 5ATM. על פי וואווי, השעון מציע זמן סוללה של עד 14 יום בשימוש רגיל, 30 שעות במצב GPS.

לחצו כאן לעמוד המוצר באליאקספרס

שעון WATCH GT 2e (מקור וואווי)
שעון WATCH GT 2e (מקור וואווי)

שעון חכם Huawei Watch FIT במחיר 79.99 דולר – עם מסך 1.64 אינץ’ ומעקב אחר פעילויות ספורט שונות. על פי וואווי, השעון מציע זמן סוללה של עד 10 יום בשימוש רגיל.

לחצו כאן לעמוד המוצר באליאקספרס

שעון Huawei Watch Fit (מקור וואווי)
שעון Huawei Watch Fit (מקור וואווי)

אוזניות Huawei Freebuds Pro במחיר 139 דולר – עם דרייברי 11 מ”מ דינמיים, תוספת מנגנון ביטול רעשי רוח כפול וסינון רעשים דינמי מובנה המסוגל לסנן רעשים של עד 40 דציבל. על פי וואווי, זמן הסוללה שלהן עומד על 7 שעות ניגון בטעינה בודדת ועד 30 שעות יחד עם מארז הטעינה.

לחצו כאן לעמוד המוצר באליאקספרס

אוזניות FreeBuds Pro (מקור וואווי)
אוזניות FreeBuds Pro (מקור וואווי)

אוזניות Huawei Freebuds 3i במחיר 54.99 דולר – עם דרייברי 10 מ”מ דינמיים וסינון רעשים באמצעות מנגנון מיקרופונים. על פי וואווי, זמן הסוללה שלהן עומד על 3.5 שעות ניגון בטעינה בודדת ועד 14.5 שעות יחד עם מארז הטעינה.

לחצו כאן לעמוד המוצר באליאקספרס

אוזניות FreeBuds 3i (מקור וואווי)
אוזניות FreeBuds 3i (מקור וואווי)

חנויות מותגים נוספים ב-Aliexpress

UGREEN – החנות הרשמית של מותג המטענים, כבלים, אוזניות ועוד.

ANKER – מותג האוזניות, הרמקולים, מטענים, עזרים לרכב, ציוד תקשורת ועוד המציע הנחות של עד 61% לרגל הסייל עם  מגוון הנחות על המוצרים, ובנוסף גם קופונים שניתן לגזור ברכישות מהחנות להנחה נוספת.

Xiaomi – מלבד מכשירי ה-Redmi החדשים ניתן למצוא מגוון גדול של מוצרים מהחברה.

AMAZFIT – החנות הרשמית של מותג AMAZFIT מבית HUAMI עם הנחות של עד 70%, ניתן למצוא בחנות שעונים, צמידי כושר, אשר לא מעט מהם נסקרו באתר.

70MAI – מותג המצלמות המוכר לרכב. מציע מגוון הנחות על סל המוצרים, וגם קופונים אותם תוכלו למצוא בראש העמוד.

SHEIN – אתר הביגוד המוכר מנהל חנות גם ב-Aliexpress, דרכה תוכלו למצוא הנחות שונות.

Blitzwolf – המותג מוכר לכם כנראה בעיקר מתחום האודיו, אך מציע מגוון רחב הרבה יותר של מוצרים.

Tronsmart – מותג למוצרי אודיו – תמצאו כאן רמקולים ואוזניות בהנחות, וגם קופונים להנחות נוספות על המוצרים.

BASEUS – המותג מציע שפע של מוצרים בתחומים שונים: אוזניות, מוצרים לרכב, מטענים ועוד.


*חלק מהקישורים המופיעים בפוסט קשורים בתכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים