הוכרז: iXpand Flash Drive Luxe – כונן גיבוי לאייפון עם חיבור USB-C

כונן iXpand Flash Drive Luxe (מקור SanDisk)

חברת סנדיסק (Sandisk), ענקית התקני האחסון וכיום חברת בת של יצרנית הקשיחים ווסטרן דיגיטל (WD), הכריזה על כונן ה-iXpand Flash Drive Luxe החיצוני, התקן זיכרון חדש המיועד לחיבור וגיבוי קבצים ממכשירי אייפון, המגיע לראשונה בעבור החברה גם עם חיבור USB-C, בנוסף לחיבור ה-Lightning הרגיל.

כונן ה-iXpand Flash Drive Luxe החדש של סנדיסק מגיע ממשפחת כונני ה-iXpand (סקירה) של החברה, סדרה שנועדה לאפשר למשתמשים לגבות מידע ממכשיר האייפון שלהם באמצעות התקן אחסון חיצוני יעודי בעל חיבור Lightning. עם זאת, כונן ה-Luxe החדש שונה מדורות קודמים בסדרה בזכות חיבור USB-C מובנה המאפשר לחבר אותו לא רק למכשירי אייפון אלא גם למחשבי מק, PC ומכשירי אנדרואיד.

בעוד שבעבור מכשירי אייפון או אייפד בעלי חיבור Lightning כונן ה-Luxe החדש יכול לשמש רק ככלי לגיבוי תמונות וסרטונים באמצעות אפליקציית ה-iXpand Driv‪e‬ היעודית של החברה ל-iOS, הכונן עדיין מספק פתרון מהיר ופשוט לגיבוי ופינוי אחסון מכשיריה של אפל המגיעים ללא יכולת הרחבה לזיכרון. לעומת זאת, חיבור ה-USB-C מאפשר להשתמש בכונן ה-Luxe החדש כהתקן זיכרון נייד רגיל לכל דבר להעברת קבצים.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

כונן iXpand Flash Drive Luxe (מקור SanDisk)

כונן ה-iXpand Flash Drive Luxe החדש סנדיסק זמין למכירה בנפחים של 64GB, 128GB ו-256GB, כאשר מחיר הכוננים עומד על 45, 60 ו-90 דולר בהתאמה.

סדרת ה-iXpand של סנדיסק מקבילה לכל פתרונות ה-OTG הקיימים למכשירי אנדרואיד המאפשרים חיבורים התקנים חיצוניים. בעוד שמדובר בפתרון גיבוי בלבד ל”הוצאת” קבצים מהאייפון וללא יכולל “להכניס” קבצים לאייפון, זהו עדיין פתרון גיבוי נוח וקטן המאפשר למשתמשים להחזיק עותק “קשיח” של המדיה שלהם משלל מוצרי אפל.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*קישורים בחלק מהפוסטים באתר קשורים בתכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים