מפת דרכים מודלפת של סמסונג מציגה את מועדי ההשקה של Galaxy S21 FE, Tab S7 Lite ואחרים

Samsung Galaxy S21 5G (צילום: רונן מנדזיצקי) Samsung Galaxy S21 5G (צילום: רונן מנדזיצקי)

מוקדם יותר השבוע ערכה סמסונג את אירוע ההכרזה Unpacked השני שלה לשנת 2021, ובו הציגה את מכשירי שוק הביניים Galaxy A72 ו-Galaxy A52. אך בחברה הדרום קוריאנית רק החלו את השנה, ומפת דרכים שמפורסמת על ידי המדליף המוכר אוון בלאס (evleaks), מציגה כעת את תכניות החברה להמשך השנה, בהן ניתן למצוא את גרסת המעריצים של מכשיר הדגל Galaxy S21, גרסת לייט של טאבלט הדגל Galaxy Tab S7 וגם אירוע שיעסוק כולו במחשבים.

על פי מפת הדרכים שמפרסם בלאס, כבר בחודש הבא, ב-14.4, אנו צפויים לראות אירוע Unpacked נוסף של סמסונג שיעסוק במחשבים. ההכרזה האחרונה של סמסונג בתחום המחשבים, ובו חשפה את מחשבי ה-2 ב-1 בסדרת ה-Galaxy Book Flex 2, את המחשב הקומפקטי Galaxy Book Ion 2 ואת ה-Galaxy Notebook Plus 2. באירוע הקרוב אנו עשויים לראות גרסאות חדשות לדגמי ה-Chromebook של החברה לצד דגמי Galaxy Book נוספים.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

בהמשך מפת הדרכים מופיע שמו של טאבלט ה-Galaxy Tab S7 Lite, דגם פשוט יותר בהשוואה לזוג הטאבלטים האחרים בסדרת ה-Tab S7 שהושקו בישראל באוגוסט 2020, כשדגם ה-Tab S7 Plus אף נסקר באתר. את ההכרזה על דגם ה-Lite מתכננת סמסונג לחודש יוני, אם כי במפת הדרכים התאריך עדיין לא חצוב באבן, כשהאותיות “TBD” מעידות על אפשרות לשינוי. באם תציג סמסונג את ה-Tab S7 Lite ביוני יהיה מדובר במועד המאוחר במעט במהלך השנה בהשוואה למועד ההכרזה על דגם ה-Tab S6 Lite, שהוצג באפריל 2020.

מפת דרכים סמסונג 2021 (תמונה: Evan Blass / Voice)
מפת דרכים סמסונג 2021 (תמונה: Evan Blass / Voice)

גרסת 5G למכשיר ה-Galaxy A22 מופיעה אף היא במפת הדרכים, עם מועד הכרזה משוער סביב יולי 2021, כאשר החלק שככל הנראה תופס את תשומת הלב הגדולה ביותר נוגע להופעתו של דגם FE באוגוסט 2021, זה כפי הנראה יהיה ה-Galaxy S21 FE, גרסת המעריצים (Fan Edition) של מכשירי סדרת הדגל Galaxy S21 שהוצגה מוקדם יותר השנה.

במפת הדרכים מופיע תאריך לאירוע ‘Unpacked FE’ ב-19.8, מעט פחות משנה לאחר שהוצג ה-S20 FE, שסקירה שלו תמצאו בלחיצה כאן. בשלב זה לא ידועים פרטים על מפרטו הטכני של דגם ה-Galaxy S21 FE, אך ניתן להניח כי כמו שעשתה סמסונג עם הדגם הקודם, גם כאן נראה שילוב של אלמנטים שונים שזמינים בחלק מדגמי ה-Galaxy S21 ולא באחרים, לגרסה שתנסה לרצות את המעריצים.

השוואת מפרטים