הטריילר ל”ספירלה: מספרו של המסור” פותח דף חדש לסדרת הסרטים הרצחנית

תמונה: Lionsgate

הפרק התשיעי בסדרת “המסור” נחשף בטריילר חדש ל“ספירלה: מסיפרו של המסור” (Spiral: From the Book of Saw), הפעם בכיכובם של כריס רוק (שגם הגה את הרעיון לסרט) וסמואל ל. ג’קסון.

הסרט החדש אינו המשך ישיר, אלא סוג של אתחול לסדרה. הסרט מתרחש באותו עולם, אך שנים לאחר עלילת הסרטים הקודמים, עם דמויות חדשות ובעיקר – ללא הרוצח שהוביל את הסדרה עד כה, ג’יגסו (Jigsaw). “ספירלה” יעקוב אחר בלש משטרתי חצוף בשם זיק (רוק) ושותפו הצעיר העובדים תחת שוטר ותיק (ג’קסון) בחקירה של רציחות אלימות במיוחד. התיק החדש מיד מזכיר לבלשים את העבר המדמם של העיר והרוצח ג’יגסו, וזיק מוצא עצמו נקלע למשחק חולני שתכנן הרוצח החדש. הפעם, כך עולה מהטריילר, מדובר באדם בעל מניע אישי ואולי אפילו קשר ישיר למשטרה.

הסרט מגיע מאת הבמאי דארן לין באוסמן, שכתב וביים את סרטי “המסור 2-4”. על התסריט אמונים ג’וש סטולברג ופיטר גולדפינגר, שכתבו את הסרט “המסור 8” (Jigsaw).

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

סדרת סרטי “המסור” החלה ב-2004 עם סרטו של ג’יימס וואן, שמאז עבר לביים את “מהיר ועצבני 7” וכן את סרטי “אקוומן”. הסרט הראשון בסדרה שבר את קופות האקרנים בעולם עם רווח של מעל 100 מיליון דולר על הסרט שעלה רק מיליון אחד. בין השנים 2004-2010 שוחרר סרט בסדרה בכל שנה. הסדרה חזרה ב-2017 עם הסרט האחרון שחתם את העלילה הרשמית. הסרט החדש לקח את כותרת המשנה “מסיפרו של המסור” כדי להבדילו מהסדרה המקורית, בדומה לסרטי הצד של “מלחמת הכוכבים” כמו “סולו”, שלוקחים את הכותרת “סיפור מלחמת הכוכבים” (Solo: A Star Wars Story).

“ספירלה” תוכנן לצאת לאקרנים במאי 2020, אך כמובן נדחה עם תחילת הקורונה. הטיזר הראשון לסרט שוחרר עוד בפברואר של השנה שעברה. אל רוק וג’קסון מצטרפים בסרט גם מקס מינגלה ואידי אינקסטר, שניהם מהסדרה “סיפורה של שפחה” (The Handmaid’s Tale).

“ספירלה: מסיפרו של המסור” יעלה לאקרנים בארה”ב ב-14 במאי.

השוואת מפרטים