הוכרזו: Skullcandy Dime – אוזניות TWS אלחוטיות במחיר 25 דולר

חברת Skullcandy, מותג האוזניות האמריקאי, הכריזה על ה-Dime, אוזניות TWS אלחוטיות באמת במבנה זעיר, המגיעות עם תג מחיר תחרותי במיוחד של 25 דולר בלבד, ומציעות עמידות במים בתקן IPX4 וזמן סוללה של עד 12 שעות יחד עם מארז הטעינה שלהן.

אוזניות ה-Dime נועדו לתת מענה עבור השוק הנמוך של אוזניות ה-TWS, כאשר הדגם החדש יתחרה בדגמים דוגמת ה-Redmi AirDots 3 של שיאומי. העיצוב שלהן מינימלסטי במיוחד, ומארז הנשיאה מגיע בגודל של 62.2 על 38.8 מ”מ בלבד עם חוט נשיאה מובנה, כאשר החברה הוסיפה שני פתחים במכסה מארז הטעינה על מנת לאפשר להציג את לוגו החברה הנמצא בחלק החיצוני של האוזניות.

ה-Skullcandy Dime מגיעות עם עיצוב מפחית רעשים (Noise-Isolating Fit), והחברה שילבה בכל אחת מהאוזניות מיקרופון, מה שמאפשר להשתמש בהן בנפרד או ביחד לביצוע שיחות. הן מגיעות עם עמידות במים ואבק בתקן IPX4, ומציעות זמן סוללה של עד 3.5 שעות בטעינה בודדת ועד 12 שעות יחד עם מארז הנשיאה.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

אוזניות ה-Skullcandy Dime TWS (מקור Skullcandy)

ה-Skullcandy Dime TWS החדשות זמינות למכירה במחיר של 25 דולר, כאשר ניתן להשיג אותן בצבע שחור (True Black), אפור (Chill Grey), כחול-כהה/ירוק ואפור-בהיר/כחול.

אוזניות ה-Dime נועדו להיות פתרון ה-TWS של Skullcandy להמונים, ועימן היא רוצה להתחרות במותגים הסיניים הרבים המציעים פתרונות בתג מחיר נמוך במיוחד.

השוואת מפרטים