כנס המשחקים E3 יהיה זמין השנה לכולם בחינם בשידור דרך האינטרנט

כנס המשחקים E3 תמונה: ESA

לאחר שבוטל בשנה שעברה בעקבות התפרצותה של מגיפת הקורונה בעולם, לא יתקיים גם השנה כנס המשחקים E3 במתכונת פיזית, אך הפעם פונים המארגנים להפוך את הכנס לזמין באופן מקוון לחלוטין, מה שאומר שהסשנים השונים בהם יציגו החברות יהיו זמינים לכולם ובחינם.

כנס E3 2021 ייפתח באופן רשמי ב-12.6 ויימשך עד ה-15.6 וכולו יהיה זמין בחינם עבור הקהל הרחב. מדובר בפעם הראשונה בה לא יהיה צורך לרכוש כרטיסים לכנס או להגיע למרכז הכנסים בלוס אנג’לס כדי ליהנות מהאירועים וההכרזות הגדולות של חברות המשחקים השונות בזמן אמת. מארגון ה-ESA (ר”ת Entertainment Software Association), האחראי על הפקת האירוע, נמסר כי על מנת שיוכלו להעביר את E3 באופן חופשי, הם חברו למספר חברות מדיה בינלאומיות.

אירוע E3 יהיה נגיש הפעם לכולם, אבל אנו עדיין מקווים לרגש את המעריצים עם החשיפות הגדולות שהופכות את האירוע לבמה המרכזית עבור משחקי הוידאו“, ציין סטנלי פייר-לואיס, נשיא ומנכ”ל ה-ESA.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

מספר לא מבוטל של חברות הקשורות בתחום המשחקים כבר הודיעו על השתתפותן, ובהן נינטנדו, מיקרוסופט (Xbox), קאפקום (Capcom), יוביסופט (Ubisoft), קונאמי (Konami) והאחים וורנר (Warner Bros), אך לפחות בשלב זה לא ניתן למצוא את שמה של סוני ברשימת החברות, על אף שניתן לצפות כי היא תודיע על הצטרפותה לאירוע עד מועד קיומו ביוני 2021.

כנס E3 הוא המקום בו נחשפת קהילת הגיימינג לכותרים חדשים וחדשות נוספות בתחום המשחקים. כך למשל, בשנת 2019, בה התקיים הכנס בפעם האחרונה, שמענו על משחק המשך של נינטנדו ל-Zelda: Breath of the Wild, על מעבד Ryzen 9 3950X וכרטיסי המסך Radeon 5700XT של AMD, על מסך גיימינג קעור של סמסונג, ושמענו גם פרטים על קונסולת הדור הבא של מיקרוסופט (טרם הושקה בנובמבר 2020), ראינו את קיאנו ריבס מככב בטריילר למשחק “סייברפאנק 2077” וגם נחשפנו לגרסה שממש לא אהבנו של Commander Keen.

למרות שהאירוע השנה יתקיים באופן וירטואלי בלבד, ב-ESA כבר הודיעו כי הם מתכננים להחזיר את כנס E3 2022, שיתקיים בשנה הבאה, למתכונת הפיזית שלו.

לאתר כנס E3 2021

השוואת מפרטים