גרסת אנדרואיד של קלאבהאוס בדרך

אפליקציית קלאבהאוס (צילום: רונן מנדזיצקי) אפליקציית קלאבהאוס (צילום: רונן מנדזיצקי)

קלאבהאוס (Clubhouse), אפליקציית חדרי הצ’אטים הקוליים הפופולרית שהחלה את ה”טירוף” הנוכחי בתחום, צפויה להציג בקרוב גרסת אנדרואיד של האפליקציה, כך לפי ציוץ חדש של אחת ממפתחות האפליקציה בחברה, שמציג כי הוא נשלח ממכשיר הפיקסל של גוגל המבוסס על מערכת ההפעלה אנדרואיד. הוספת התמיכה באנדרואיד צפויה להיות המענה לאחד החסמים הגדולים ביותר של קלאבהאוס, הזמינה כיום במכשירי אייפון בלבד.

בזמן שקלאבהאוס הפכה את התחום חדרי הצ’אט הקוליים ל”דבר הבא” בתחום הרשתות החברתיות, דבר שהוביל לפיתוחים דומים בפייסבוק, אינסטגרם, טוויטר ועוד, לאפליקציה קיים עדיין חיסרון משמעותי עיקרי – היא עובדת רק על מכשירי האייפון של אפל ללא גרסה יעודית לאנדרואיד, זאת בזמן ששירותים מתחרים כמו אלו של דיסקורד וטלגרם זמינים בכל פלטפורמה אפשרית.

קלאבהאוס ציינה כבר בינואר כי היא עובדת על גרסת אנדרואיד, אך לא פרסמה לוח זמנים. עכשיו, לפי הציוץ החדש של Mopewa Ogundipe, מפתחת אנדרואיד בקלאבהאוס, אנו מקבלים “רמז עבה” לעובדה כי גרסת אנדרואיד לקלאבהאוס קרובה מתמיד, כאשר Mopewa אומרת למעשה “איך זה התחיל      איך זה הולך” בהתייחס לצילום המסך הימני שמתייחס למכשיר הפיקסל של גוגל.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

על פי חלק מההערכות, קלאבהאוס צפויה להציג גרסת אנדרואיד לאפליקציה כבר בחודש מאי הקרוב.

כולנו שמענו על קלאבהאוס גם אם לא השתמשנו בה, אבל לפחות בינתיים רק חלקנו יכולים באמת להשתמש בה. מאחר שמדובר בציוץ של מפתחת אנדרואיד יעודית העובדת בקלאבהאוס, אפשר להתייחס לעובדה כי קלאבהאוס בדרך לאנדרואיד כפרט וודאי על אף כי הדבר החשוב ביותר, והוא תאריך ההשקה לגרסה החדשה, עדיין אינו ידוע.

השוואת מפרטים