סירי חושפת: האירוע הבא של אפל יתקיים ב-20.4 (עדכון: עכשיו רשמי)

אירוע אפריל 2021 (תמונה: Apple) אירוע אפריל 2021 (תמונה: Apple)

אירוע ההכרזה הבא של אפל היה צפוי להגיע באפריל על פי דיווחים קודמים, אך עד כה באפל לא התייחסו לנושא באופן מפורש. היום (ג’, 13.4) הגיע אישור אפשרי לאירוע הקרוב ממקום מעט שונה מהצפוי, כשהעוזרת הקולית סירי (Siri) חשפה את התאריך 20 באפריל כמועד האירוע הבא של החברה כשנשאלה בנושא, על כך דיווח לראשונה אתר macrumors.

זמן קצר לאחר האזכור של סירי את המועד לאירוע הבא של החברה, באפל אישרו זאת באופן רשמי, כשעמוד האירוע הופיע באתר החברה.

באירוע הקרוב של אפל אנו צפויים לשמוע על עדכון לטאבלטי ה-iPad Pro 11 וה-iPad Pro 12.9 לשנת 2021, שיתמקד בשיפורים בצד הביצועים, כאשר ייתכן כי החברה תשלב בשניים גם מסכים חדשים מסוג Mini LED. על פי דיווח קודם של בלומברג, המעבד החדשה שיגיע בדגמי האייפד פרו לשנת 2021 יציג ביצועים התואמים יותר את אלו של שבב ה-Apple M1 ששולב במחשבי המקבוק והמק מיני האחרונים.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

על פי הדיווח, אפל תשמור על עיצוב דגמי האייפד פרו שהוצג בשנה שעברה גם עבור דגמי ה-11 אינץ’ וה-12.9 אינץ’ שיוצגו ב-2021, כאשר אחד מהדגמים, ככל הנראה הגדול מבין השניים, עשוי להגיע עם מסך Mini LED חדש שיחליף את מסך ה-LED שהיה זמין עד כה בסדרת האייפד פרו.

מוצר נוסף שעשוי להיחשף באירוע הקרוב הוא ה-AirTags, המשמשים ככלי פיזי לאיתור מוצרים דרך רשת ה-Find My של החברה. לאחרונה הכריזה אפל על הרחבת התמיכה ברשת האיתור שלה, המשתמשת במכשירים בקרבת מקום על מנת לאתר מכשירים אחרים שאבדו, כך שזו תחל לתמוך גם במוצרים צד שלישי שהיא אינה מייצרת בעצמה.

את האירוע הקרוב שלה ביום שלישי, ה-20.4, תעביר אפל דרך אתר החברה והערוצים הזמינים עבורה בשידור “ישיר” (מוקלט ומשודר במקביל לכולם).

*עדכון: אפל אישרה את מועד האירוע כפי שפורסם בכתבה המקורית.

השוואת מפרטים