הטריילר החדש למהיר ועצבני 9 נותן רמז קטן לשליחת הדמויות לחלל

וין דיזל, F9 (תמונה: Universal Pictures)

הסרט “מהיר ועצבני 9” (F9) מתקרב לתאריך יציאתו, וחושף טריילר חדש שנותן הפעם הצצה רחבה בהרבה לעלילה וחשוב מכך – מתייחס סוף סוף לשמועות כי הפעם החבר’ה בדרך לחלל.

אחרי הפסקה של מספר שנים, ג’סטין לין חוזר לכסא הבמאי ונראה כי הוא מוכן להוכיח לנו שהוא האדם הנכון ביותר למשימה עם טריילר מפוצץ ומלא אקשן. לין הצטרף לזיכיון הענק לאחר שני סרטי הפתיחה וביים את סרטים 3-6 בסדרה. כעת, הוא מתייחס לרעיון לקיחת הפרנצ’ייז גם מחוץ לכדור הארץ.

בטריילר, ניתן לראות רמז קטן בלבד לכך, כאשר בסופו דמויותיהם של רומן (טייריס גיבסון) וטאג’ (לודקריס) לובשים מה שנראה כמו חליפת חלל. לין סיפר כי הרעיון לטוס לחלל עלה לו כבר לפני שנים, אך הוא לא רצה שהדבר ירגיש כמו גימיק ולכן חיכה עם כך לסיפור שירגיש נכון לדמויות.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

כמובן שהטריילר לא חושף יותר מדי ועדיין לא ברור אם באמת נזכה לראות אילו שהן דמויות מהסרט מגיעות לחלל – אך כן נראה כי השניים לפחות יפרצו את גבולות האטמוספירה. בנוסף, ניתן לזהות ממש בתחילת הטריילר רמז לכך, כאשר בנו של דום משחק עם חללית צעצוע.

מלבד עלילת החלל שאולי ואולי לא תגיע, הטריילר החדש חושף את עיקר הסיפור המרכזי של הסרט. הפעם, דום (וין דיזל) ואחותו מיה (ג’ורדנה ברוסטר) יאלצו להתמודד מול אויב חדש ואישי במיוחד – אחיהם האבוד, אותו מגלם המתאבק ג’ון סינה.

הטריילר החדש מציג את כל מה שאנחנו רגילים אליו מסרטי הסדרה ההופכים גדולים וגדולים יותר עם כל סרט. מעבר למכוניות הפאר המהירות, הסרט יציג גם מטוסי קרב, משאיות ענק, מגנטים וכמובן הרס בלתי הפיך לכל רחוב אליו החבורה תיקלע.

גם הפעם, הסרט מחזיר קבוצה מרשימה של כוכבים מהסרטים הקודמים ביניהם שרליז ת’רון, הלן מירן, ג’ייסון סטיית’האם, נטלי עמנואל, מישל רודריגז, מייקל רוקר ו-סונג קאנג.

עם הסרט התשיעי, הסדרה מתקרבת בצעדי ענק לסיומה. באולפני יוניברסל הכריזו כי הסדרה הראשית תסיים עם הסרט ה-11 במספר. אך סרטי ספין אוף בסגנון “הובס ושואו”  (Hobbs & Shaw) עדיין בתכנון, וסביר כי בדומה לשמה הסדרה לא תאט לעולם.

“מהיר ועצבני 9” יעלה לאקרנים בארה”ב ב-25 ביוני.

השוואת מפרטים