וואטסאפ תוסיף אפשרות למחיקת הודעות אוטומטית לאחר 24 שעות

אפליקציית וואטסאפ באנדרואיד (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי) אפליקציית וואטסאפ באנדרואיד (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג’טי)

וואטסאפ (WhatsApp) צפויה להוסיף אפשרות בחירת זמן חדשה לפיצ’ר “הודעות זמניות” (disappearing messages), כך מעיד דיווח חדש של אתר WABetaInfo, הידוע בחשיפות שלו לתכונות חדשות בוואטסאפ, כאשר החברה תפשר מחיקת הודעות אוטומטית לאחר 24 שעות בנוסף לאפשרות הקיימת למחיקה לאחר 7 ימים.

פיצ’ר ההודעות הנעלמות הוצג בסוף 2020 עם אפשרות זמן בודדת – מחיקה לאחר 7 ימים, על אף כי היה צפוי כי היא תוסיף אפשרויות נוספות בהמשך כפי שאנו רואים כעת. פיצ’ר ההודעות הנעלמות מאפשר מחיקה אוטומטית של הודעות בצ’אט פרטי בין משתמשים או בקבוצות, כאשר הפעלת הפיצ’ר תקפה רק להודעות שישלחו לאחר ההפעלה שלו. הוא ניתן להפעלה על ידי שני הצדדים בשיחות צ’אט רגילות או על ידי מנהלי קבוצות.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

בזמן שמדובר בפיצ’ר שימושי למדי עבור משתמשים הרוצים “להעלים” שיחות לא רצויות, לא מדובר בפתרון שנועד לתת מענה לבעיות פרטיות שונות, מאחר והוא רק מוחק את ההודעות אחרי יום או שבוע. המחיקה לא מונעת מהצד השני בשיחה לבצע צילום מסך או לצטט את ההודעה הנעלמת, מה שישאיר את תוכן ההודעה זמין גם לאחר חלוף פרק הזמן. את ההודעה ניתן גם להעביר לשיחה אחרת, כאשר המדיה תימחק רק במידה שהמשתמש לא הוריד אותה במהלך פרק הזמן שהוגדר למכשיר.

אפשרות בחירת “24 שעות” להודעות נעלמות (מקור wabetainfo)

הסבר על פיצ’ר ההודעות הנעלמות בעברית אפשר למצוא בעמוד השאלות והתשובות של החברה.

בזמן שוואטסאפ עדיין מוסיפה פיצ’רים חדשים לאפליקציה הפופולרית, צריך לדבר על הפיל בחדר, המגיע בדמות מועד שינוי המדיניות של וואטסאפ שתיכנס לתוקף ב-15 במאי, בעוד כשבועיים בלבד, על כל המשתמע מכך.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים