רצועת הכושר Xiaomi Mi Band 6 מגיעה רשמית לישראל במחיר 219 ש”ח

רצועת Mi Band 6 (מקור שיאומי)

שיאומי (Xiaomi) משיקה היום (ג’ 4.5) בישראל את רצועת הכושר החכמה החדשה שלה, Mi Band 6, באמצעות קבוצת המילטון, היבואנית הרשמית של מוצרי שיאומי בישראל. רצועת ה-Mi Band 6 החדשה מגיעה עם מסך AMOLED צבעוני בגודל 1.56 אינץ’, יכולת מעקב אחרי 30 סוגי פיעולויות כושר שונות וזמן סוללה של עד 14 יום, כאשר היא מגיעה בתג מחיר של 219 ש”ח.

רצועת ה-Mi Band 6 החדשה של שיאומי הוכרזה בחודש מרץ האחרון, ומגיעה כדור ההמשך של ה-Mi Band 5 מ-2020, אותה גם סקרנו בעבר. היא שומרת על העיצוב של הדגם האחרון אך מוסיפה מקצה שיפורים גדול, הניכר שבהם הוא מעבר למסך AMOLED גדול יותר בגודל 1.56 אינץ’ בדגם החדש לעומת 1.1 אינץ’ בדור הקודם, ברזולוציית 152×486 פיקסלים, עם 60 תצוגות שעון שונות. ה-Mi Band 6 מגיע עם גוף בצבע שחור ורצועה שחורה. הרצועה זמינה גם לרכישה בנפרד ב-5 צבעים שונים.

שינוי משמעותי נוסף לעומת הדור הקודם הוא ביכולת המעקב אחר 30 פעילויות ספורט שונות לעומת 11 בדור הקודם, בהן פעילויות מים בזכות עמידה בתקן 5ATM (עד 50 מטרים), כאשר הרצועה תוכל בנוסף לזהות ולהתחיל במעקב אוטומטי אחר 6 סוגי פעילויות כושר שונות.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

בדומה לרצועות כושר אחרות, ה-Mi Band 6 תציע מעקב אחר דופק, רווית חמצן בדם (SpO2), שינה, כולל שנת REM‏ (ר”ת Rapid Eye Movement) עמוקה, לחץ, מחזור חודשי לנשים ומדד ה-PAI (ר”ת Personal Activity Intelligence) המוכר משעוני ה-Amazfit השונים, למעקב אחר רמת הפעילות של המשתמשים.

רצועת Mi Band 6 (מקור שיאומי)
רצועת Mi Band 6 (מקור שיאומי)

מבחינת זמן השימוש, סוללת ה-125mAh של הרצועה תספיק לפי החברה לעד 14 ימים בשימוש רגיל ועד 19 ימים במצב חיסכון, כאשר בדומה לדור הקודם, הדגם החדש מגיע עם כבל טעינה מגנטי לטעינה נוחה יותר. בעוד שכרגע הרצועה מגיעה ללא תמיכה מובנת בעברית, שיאומי צפויה להציג עדכון קושחה שיוסיף עברית ושפות נסופות לרצועה בדומה לעדכון שהתרחש עם רצועת ה-Mi Band 5.

לרכישת ה-Mi Band 6:  מחסני חשמל \ KSP.

סדרת רצועות ה-Mi Band של שיאומי הפכה כבר מזמן לאחת מסדרות רצועות הכושר החכמות המוכרות והפופולריות בעולם בזכות תג המחיר הנמוך ומגוון הפונקציות הגבוה שלהן, כאשר רצועת ה-Mi Band 6 החדשה ממשיכה את ה”מסורת” של שיאומי ומגיעה עם מגוון שדרוגים בהשוואה לדור הקודם, בהם מסך גדול יותר, אשר סביר להניח שיהפכו אותה לאחת הרצועות הפופולריות ב-2021, בדומה לדגמים האחרים בשנים קודמות.


*חלק מהקישורים המופיעים בפוסט קשורים בתכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים